Yenimahalle Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Ankara Yenimahalle ilçesinde 7/24 kesintisiz hizmet sunan Yenimahalle Baymak Servisi, tüm Baymak cihazlarınızın sorunlarında, gerekli olan tüm uygulamalarda size yardımcı olmaya hazırdır. Teknik anlamda ihtiyacınız olan işlem ne ise uzman ekiplerimizle gerçekleştirerek size bu konuda yardımcı olmaya hazırız. Bu düşünce ile de bize her daim ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle Baymak Servisi’nden Memnuniyet Garantisi

Firmamız çalışmalarını sadece memnuniyetinize odaklanarak gerçekleştirmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizlerin de memnuniyeti demektir. Ayrıca sizleri memnun ederek alanımızda daha uzun süre yer edinebileceğimizi ve hizmetlerimize de daha çok odaklanabileceğimizi biliyoruz. Bu düşünce ile gerçekleştirmekte olduğumuz her bir çalışmamızda tek düşüncemiz yüzünüzü güldürecek işlemleri yapabilmektir.

Adreslerinize geldikten sonra da sizi mutlu ve memnun bırakacak hizmetleri çıkarmadan adreslerinizden ayrılmıyoruz. Yaptığımız her bir işlemin arkasında durarak sizlere garanti veriyoruz. Bizi tercih ederek her zaman talep ettiğiniz hizmeti kesintisiz en iyi şekilde alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Baymak Kombi Bakımında Neler Yapılır?

Hemen her kullanıcı bakımı gereksiz bir uygulama olarak görüyor olsa da Baymak kombilere düzenli şekilde yapıldığında uzun süre en iyi verimin alınmasını ve tasarrufun yaşanılmasını sağlar. Cihazlar daha az masraf çıkarır ve bunun gibi birçok yararı bulunmaktadır. Bakımda hangi uygulamalar yapılır diye merak edenler için aşağıda bilgiler yer almaktadır.

  1. Önce cihaz tesisatındaki su boşaltılır.
  2. Tankın havası bitmiş ya da azalmışsa hava basılır.
  3. Yanma haznesi temizlenir.
  4. Ateşleme ve iyon elektrotları kontrol edilir.
  5. Brülör temizlenir.
  6. Üç yollu vana ya da fan kontrol edilir, kirlenmiş ise sökülerek temizlenir.
  7. Kalorifer filtresi sökülerek temizlenir.
  8. Cihazda arızalı parçalar veya arıza oluşturabilecek parçalar varsa tespit edilir. Kullanıcı onaylarsa işlemler ekstra ücret ile yapılır.
  9. Cihaza su basılır, çalışır şekilde teslim edilir.

Bakımlar yine de yapılan işlemler baz alındığında size basit gelebilir. Ancak özellikle de kış dönemlerinde sorun yaşamamak için veya daha az sorun yaşamak için kombinize kış dönemi öncesinde bakım yaptırmanız gerekir. Bu uygulamalar için mutlaka alanında uzman servis ekiplerinden yardım almalısınız.