Üsküdar Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Üsküdar ilçesinde Baymak kombisi ya da kliması ile sorun yaşayan kullanıcılarımız var mı? Cihazlarınızın her tür arızasında size uzman teknisyenleri ile yardımcı olan Üsküdar Baymak Servisi sadece arıza onarımlarında değil cihazınız için gereken; bakım, tesisat bakımı, montaj ve demontaj gibi uygulamalarında da size yardımcı olmaktadır. Uzman ekibi ile 20 yıldan daha uzun süredir hizmet sektöründe olan firmamız her zorluğun üstesinden gelmekte ve kullanıcılarına da her konuda elinden gelen yardımları sunmaktadır.

Bize Güvenebilirsiniz

Firmamız Baymak kombi ve klima sektöründe uzun yıllar boyunca hizmet verdiği için her konuda deneyim ve tecrübe sahibidir. Sizin hizmetteki beklentinizi bilir. Sorularınızı yanıtlar, sorunlarınızla ilgilenerek çözümler çıkarır, size ihtiyacınız olan her tür hizmet konusunda yardımcı olmaya çalışır. Güvenilir olan çalışanlarımız ve firmamız sayesinde beklentiniz olan hizmeti günün her saati alabilirsiniz.

Bizler firma olarak size güven vermeye çalışmaktayız. Çünkü biliyoruz ki sizin güveninizi kazanarak sizlerden gelen destek ile alanımızla ilerleyebiliriz ve daha geniş kitlelere ulaşabiliriz. Bu yüzden amacımız size güven vererek çalışmak ve sizi mağdur etmemektir. Bize bu sebeple hizmet anlamında güven duyabilirsiniz.

Baymak Kombi Neden Kapatılmamalı?

Yaz döneminde zaten çoğu kişi evinde olmadığı için ve kombiye de gerek kalmadığı için kombiler kapatılabilir. Ancak söz konusu kış mevsimi ve tasarruf etmek ise kombi çok sık kapatılıp açılmamalıdır. Biliyoruz ki çoğu kullanıcı aklında kombiyi kapatıyorum bu arada kombi yakıt tüketimi yapmıyor ve tasarruf ediyorum düşüncesi var. Ancak önemli olan kış döneminde kombinin kapatılmasından sonra yaşanan durumlardır.

Kombiyi kış döneminde gece yatarken ya da markete, alışverişe, gezmeye, okula, işe giderken kapattınız. Evet kombi yakıt tüketimi yapmaz, çünkü kapalıdır. Ya açtığınızda? O zaman yakıt tüketimi nasıl olur bunu biliyor muydunuz?

Kombi kış döneminde kapatıldığında daire içindeki eşyalar, duvarlar, taban, tavan buz gibi olur. Kombiyi açtığınızda bu yerlerin ısınması öyle sandığınız kadar kolay ve hızlı olmaz. Kombi ortamı ısıtmak için neredeyse iki katı enerji sarf eder. Bu da kapattığınızda harcanmayan yakıtın yeniden açıldığında iki katı kadar harcanması demektir. Yani tasarruf düşüncesi ile kış döneminde kapattığınız kombiniz aslında size sarfiyat yaşattırır.

Eğer uzun süre evde olamayacaksanız tehlikeli durumlara karşı zaten kombinizi kapatmalısınız. Bu durumda şalterinden ve gaz vanasından kapatılması önerilir. Ancak kısa süreliğine evde olmayacaksanız kombiyi kapatmayın. Yüksek derecede çalıştırmak zorunda da değilsiniz. Kombi ayarını kısın, kısık ayarda sabit çalışmaya devam etsin.