Ümraniye Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Baymak kombi ve klima hizmetlerini Ümraniye ilçesinde gerçekleştirmekte olan Ümraniye Baymak Servisi tüm zor durumlarınızda size en yakın yerdedir. Kullanıcı olarak yaşadığınız her bir sorunu bize bildirmeniz sonucunda kısa sürede evinize gelen uzman teknisyenlerimiz tüm arızaları onarmakla kalmayıp sizlere hizmetleri için garantiler de vermektedir. Uzman ekibimize ve firma olarak bize her konuda güvenebilirsiniz.

Sunduğumuz Hizmetler

Her tür Baymak kombi ve klima için;

 • Senelik bakım uygulaması
 • Oluşan arızalarda onarım işlemi
 • Klimalar için sökme ve takma (demontaj ve montaj) uygulaması
 • Kombiler için regülatör cihazı montajı
 • Doğalgazlı cihazlar (kombi dahil) için gaz alarm cihazı montajı
 • Kombi tesisatı için temizlik uygulaması

Sunulmaktadır. Sunduğumuz hiçbir hizmetimizde parça satışı yoktur. Firmamız gerekli olan uygulamaları yerinde, kullanıcı yanında uzman servis ekipler ile gerçekleştirmektedir. Kullanıcılarının her birini önemsemekte ve onlara özel kesintisiz faaliyetler sunmaktadır.

Sizler de Baymak kombi ya da klimanızın ihtiyacı olan uygulamada yardımları bizlerden gün boyu alabilirsiniz.

Kaloriferler Neden Çalışmaz?

Kış döneminde hiçbir kullanıcının yaşamak istemediği bir arıza durumudur. Kaloriferler kombi ve tesisat bağlantısı ile ısıtılmaktadır. Kış döneminde kaloriferleriniz buz gibi ve hiçbir şekilde ısı olmuyorsa önce birkaç kontrol ve uygulama yapmanız gerekir.

Kullanıcının Yapması Gerekenler

 1. Kalorifer vanaları kapalıysa açın.
 2. Kombiyi kış konuma alıp almadığınızı kontrol edin.
 3. Kombi tesisat basıncı düşükse su basın.
 4. Kalorifer ayarı düşükse yükselterek deneme yapın.

Bu işlemler dışında yapabileceğiniz başka bir işlem yoktur. Arızanın düzelmediği durumlarda uzman yardımı almanız gerekir.

Muhtemel Sebepler Neler Olabilir?

Bu gibi durumlarda öncelik her zaman uzman servis ekiplerince sorunun yerinde görülerek tespit edilmesidir. Ancak yine de karşımıza çıkan durumları size bildirmek isteriz.

 • Kalorifer sensörü arızalı olabilir, kalorifer filtresinde tıkanıklık olabilir, anakart arızalı olabilir, devir daim pompasında sorun olabilir, kalorifer düğmesi arızalı veya kırılmış olabilir, kalorifer tesisatında tıkanıklık olabilir.

Bu durumlardan biri ya da birkaçı söz konusu olabilir. Ancak parçalara müdahale etmek yerine işi uzmanına bırakmanızı ve servis çağırmanızı öneririz.