Tuzla Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Tuzla Baymak Servisi tüketici huzurlarına kesintisiz çıkarak her bir kullanıcısına beklentisi olan hizmetleri sunar. Günün sınırsız saatlerinde tüketicileri için çalışan firmamızı arayarak sadece sorunlarınız hakkındaki çözüm bilgilerini değil sorularınızın yanıtlarını da alabilirsiniz.

Tuzla Baymak Servisi Hakkında

Firmamız 20 yıldan daha uzun süredir sektöründe hem Baymak kombi hem de Baymak klima servis hizmeti sunmaktadır. Uzman kadrosu ve Baymak cihazlar konusunda eğitim almış çağrı merkezi ekibi ile tüketici huzurunda olan firmamız teknik açıdan karşılaştığınız sorunların çözümünde, merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmanızda, cihazlarınızın her tür konuda ihtiyacı olan uygulamalarda size yardımcı olmuştur.

Tuzla ilçesindeki hizmetleri kesintisiz olarak devam eden firmamızı tercih ederek sadece sorunlarınıza çözüm değil, sebebini merak ettiğiniz konular hakkındaki bilgileri de alabilirsiniz. Amacımız en başından beri size yardımcı olabilmek olduğundan tüm çalışmalarımız memnuniyetiniz ile odaklıdır. Bu yüzden bizi aramaktan çekinmeyin.

Baymak Kombinin Gürültülü Çalışması

Baymak kombiler ateşleme sırasında ses yapabilmektedir. Mesela yaz döneminde sıcak su ihtiyacı için sıcak su musluğunu açtığınızda, kış dönemi kaloriferleri çalıştırdığınızda kombiden çalışma sesi gelebilir. Bu ses cihazın o anki beklentinize yanıt verdiğini belirtir. Ancak bu durumlar dışında ses yapması arıza durumudur ve bu sorunda kullanıcı olarak yapabileceğiniz işlem yoktur.

Muhtemel Sebepler

Arıza durumunun öncelikle uzman servis ekiplerince yerinde görülmesi gerekir. Ancak yine de karşılaştığımız muhtemel arıza durumlarını sunmak isteriz.

  • Fan motoru arızası, devir daim pompası arızası, gaz armatörü arızası, üç yollu vana arızası olabilir.

Bu parçalar dışında kombinin bacası yerinden çıkmış olabilir. Kombiye kısa bir süre önce servis ekipleri tarafından müdahale edildi ise kombi kapağı yerine oturtulmamış olabilir. Cihaza uzun süredir bakım yapılmıyorsa bakımsızlık sebebi ile de ses yapabilir. Her durumda işi uzmanına bırakmalısınız.