Petek Yıkama Tasarruf Sağlar mı

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Petek Yıkama Nedir?

Petek tesisatının özel makine ve kimyasal ilaçlar ile yıkanması işlemidir.

Petek Yıkama Tasarruf Sağlar mı?

Elbette sağlar. Petekleriniz kullanıldıkları süre içerisinde pislik toplar ve ısı vermemeye başlar. Bu nedenle de kombi kullanıcıları kombi derecelerini arttırmak zorunda kalırlar. Artan kombi derecesi nedeni ile de faturalar yüksek gelir. Faturalarınızın düşük gelmesi, daha iyi ısınmak ve kaliteli bir yaşam istiyorsanız petek yıkama işlemi yaptırmanızı önermekteyiz.

Petek yıkama işlemi 3 yılda bir defa yapılması gereken bir işlemdir. Petek yıkama işlemi özel kimyasal ilaçlarla yapılmakta olan bir işlemdir. Petek yıkama işlemi ile petekleriniz daha iyi ısı verir ve böylelikle tasarruf sağlamış olursunuz.

Petek Yıkama İşlemi İhmal Edilir ise Ne Olur?

Petek yıkama işlemi yaptırmaz iseniz peteklerinizden verim alamazsınız ve kombi derecesini yükseltmek zorunda kalırsınız. Bu da faturalarınızın kabarık gelmesine neden olur ve sarfiyat yapmış olursunuz. Bu nedenle petek yıkama işlemini ihmal etmeden yaptırmanız gerekmektedir.

Petek yıkama işleminin tasarruflu olduğunu sizlere yazımızda açıklamış bulunmaktayız. Aklınıza takılan sorular için bizlere çekinmeden ulaşabilirsiniz.