Sultangazi Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Sultangazi ilçesindeki tüm Baymak kombi ve klima kullanıcıları hizmete ihtiyaç duyduğunda bizi arayabilir. Sultangazi Baymak Servisi bünyesinde çalışan tüm ekibimiz Baymak cihazlar hakkında eğitimli ve uzmandır. Kullanıcı sorunlarını kesin ve kalıcı olarak çözümleyen teknisyenlerimiz her tür işlemde ayrıca size yardımcı olmaktadır. Çağrı merkezi ekibimiz ise sadece kayıt oluşturmamakta merak ettiğiniz tüm konularda sizi bilgilendirmektedir.

Tüm Arızalarda Kesin ve Kalıcı Çözüm Garantisi

Baymak kombi ya da klimanızın oluşturduğu her tür arıza durumunda size firma olarak kesin ve kalıcı çözüm çıkaracağımız konusunda garanti veriyoruz. Çünkü alanında uzman olan ekibimiz tüm sorunlarınızı kısa sürede çözümleyebilecek kadar deneyimli ve tecrübelidir.

Baymak kombinizdeki;

Sıcak su arızası, su akıtma sorunu, yüksek basınç arızası, düşük basınç arızası, ses yapma problemi, aşırı ısınma sorunu, peteklerin ısınmaması veya yeterli şekilde ısınmaması gibi önemli arızalarda kesin ve kalıcı çözüm çıkaracağımız konusunda size söz ve garanti veriyoruz.

Baymak klimalarınızdaki;

Ortamı ısıtmama, ortamı soğutmama, yeterli şekilde ısıtma ve soğutma yapmama, su akıtma, ses yapma, çalışmama, kumandayı okumama gibi önemli arızalarda yine kesin ve kalıcı sonuçlar çıkaracağımızın garantisini veriyoruz.

Sultangazi ilçesinin her mahallesine hizmet sunan firmamızı sadece yaşanan arızaların onarılması için değil cihazlarınızın ihtiyacı olan tüm işlemlerin yapılması için arayabilirsiniz.

Isınmak İçin Kombi mi Yoksa Klima mı Daha İyi?

Söz konusu ısınmaksa eğer kullanıcı kış döneminde beklentisine yanıt almaya çalışır. Bu da kombi ya da klima hangi cihazla daha iyi olur düşüncesine sebep olur.

Isınmak için dairenizin büyüklüğü önemlidir. Kombi dediğimiz cihaz daireye döşenen petekler ile tüm odaları ısıtır, klima dediğimiz cihaz ise sadece monteli durumda olduğu odayı ısıtır. Dairede yer alan tüm odalara klima taktırarak ısınmayı denerseniz çok yüksek maliyetli faturalar ödemek durumunda kalırsınız. Bu gibi durumlarda ihtiyacınıza yanıt verecek olan cihaz ise her zaman için kombilerdir.

Dairesi çok küçük olanlar bile ısınmada düşük kapasitede kombiyi tercih etmektedir. Yine de seçim sizindir. Bize kalsa kombi ısınmak için en ideal cihaz diyebiliriz. Ayrıca sıcak su sağladığı için ekstra sıcak su cihazı almanızı yani masraf yapmanızı da engellemiş olur.