Sarıyer Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Sarıyer Baymak Servisi her tür Baymak ürünlere hizmet sunan bir firmadır. Teknik olarak karşılaştığınız arızaların onarılmasından tutun da her tür işlemin yapılmasında tek bir telefonunuz ile yanında bulunarak sizlere yardımcı olacaktır. Firmamızın esas amacı siz değerli tüketicilerini bekletmeden hizmet sunabilmektir. Bu yüzden de teknik açıdan en iyi hizmetleri sunabilmek adına adreslerinize en yakın yerde tam donanımlı araçları ile uzman ekibimiz beklemektedir.

Sarıyer Baymak Servisi’nden Hangi Hizmetler Alınabilir?

Baymak kombi ve klima cihazlarına hizmet sunan firmamızdan;

 • Baymak kombi ve klimaların senelik bakımları
 • Baymak kombi ve klimaların oluşturduğu tüm arızaların onarılması
 • Baymak kombi tesisatının temizlenmesi
 • Baymak klimaların monte edilmesi
 • Baymak klimaların monte edilmesi
 • Baymak kombiler için extra gaz alarm cihazı
 • Baymak kombiler için extra kombi regülatörü cihazı hizmetlerini alabilirsiniz.

Firmamızın amacı bu hizmetlerini siz değerli kullanıcılarına kesintisiz olarak sunabilmektir. Bu nedenle de yoksun olduğunuz kalite ile birlikte ekibimiz size beklentiniz olan hizmeti her daim sunar. Siz değerli tüketicilerini sadece bekletmemekle kalmaz en iyisi sunabilmek için uğraşır. Bu yüzden ekibimize ve firmamıza sonsuz güvenebilirsiniz.

Baymak Kombiyi Kış Döneminde Tasarruflu Kullanma Yöntemleri

 1. Kış öncesi mutlaka bakım yaptırın. Bu sayede mevcut arızalar onarılır, gereken ayarlamalar yapılır ve kış ayına sorunsuz geçiş yapılır. Beklenen sonucu bakım sayesinde elde ederek tasarruf yaşamış olursunuz.
 2. Kombiyi kısık derecede sabit kullanın ve evden uzun süre ayrılmak zorunda kalmayacaksanız kombiyi kapatmayın. Kombiniz işe, markete, alışverişe, okula giderken her daim açık olsun. Kısık bir ayarda evin ısısı sabit kalır ve kombi bu durumda fazla yakıt tüketimi yapmaz.
 3. Gece yatarken de kombiyi kapatmayın. Yine kısık bir ayarda çalışsın. Kombiyi kış aylarında kapatmak demek; duvarların, tabanın ve tavanın hatta eşyaların da soğuması demektir. Kombi yeniden açıldığında ise bu yerleri ısıtmak için fazladan yakıt tüketimi yapar, daha uzun süre çalışır ve bu da faturalarınıza yansır.
 4. Peteklerinizin önü ve üstü hep açık kalsın. Islak kıyafetlerinizi petekler üstünde kurutmayın veya peteklerinizin önüne; perde, mobilya gibi eşyalarınız olmasın. Aksi halde petekler ortamı ısıtmaz ve ısınamadığınız gibi fazladan yakıt tüketimi yapmış olursunuz.
 5. Peteklerinizi kış dönemi öncesinde temizletin. Bu işlem 3 yılda bir kez yapılır ve daha iyi ısınma sağlanır. Petekleriniz düşük derecede bile iyi ısınacağı için tasarruf etmiş olursunuz.
 6. Sıcak su ayarını kombi üzerinden ayarlayın. Sıcak su kullanımında su aşırı sıcaksa musluktan ayarlama yapmayın. Bu da düşük oranda bile olsa yakıt tüketimini etkileyebilmektedir.
 7. Oda termostatı ya da termostatik vana kullanın. Bu cihazlar da düşük oranda bile olsa yakıt tüketimini düşürmektedir.

Bu önerileri dikkate alırsanız kış aylarında gelen yüksek fatura tutarlarını düşürmüş olursunuz.