Pursaklar Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Pursaklar Baymak Servisi bugüne kadar sunduğu başarılı hizmetleri ile bilinen bir firmadır. Çalışmalarını kullanıcı memnuniyetine odaklandırmış durumda olan firmamızın tüm çabası kendini tercih eden tüketicilerine en iyi hizmeti sunabilmektir. Bunun için de gün boyu çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir. Teknik anlamda tüm sorunlarınız ve ihtiyacınız olan tüm cihaz işlemleriniz için firmamızın çağrı merkezi ile görüşerek kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Pursaklar ilçesinde her zaman için kullanıcılarının memnuniyetine yönelik çalışmalar sunan ve her bir kullanıcısının da mağdur etmeksizin beklentisini karşılayan firmamızı aradığınız sürece tüm sorunlarınız sonuç bulacak ve sorularınıza da yanıtlar alabileceksiniz.

Hizmetlerimizdeki Amaçlarımız

  1. Kullanıcılarımızın mağdur olmaması
  2. Kullanıcılarımızın saatlerce ve günlerce beklememesi
  3. Yaşanan sorunların en hızlı şekilde kalıcı ve kesin olarak çözümlenmesi
  4. Cihazların gerekli olan uygulamaların en başarılı şekilde yapılması
  5. Müşterilerimizin bizi tercih etmeye devam etmesini sağlamak
  6. Daha uzun süre sektörde var olabilmek

Bu gibi amaçlarla çalışmalarına yön veren firmamızı aradığınız sürece hem sorunlarınıza çözüm bulabileceksiniz hem de sorularınıza yanıt bulabileceksiniz. Yıllardır siz değerli tüketicilerimizin huzurunda her daim en iyiyi sunmaya odaklandık. Amacımız her şeyden önce sizleri mutlu edebilecek hizmetleri sunabilmekti ve sunmaya devam ediyoruz.

Bizi tercih eden tüm tüketicilerimizin yaşadığı memnuniyeti sizler de yaşamak ister misiniz? O halde bizi aramaya devam edin…

Baymak Kombi ve Ocak Çalışmıyor

Bazı kullanıcılar kombi çalışmıyor diye ocağı etkilediğini ve bu sebeple ocağının da çalışmadığını düşünmektedir. Kombi ve ocağın çalışması için şebekeden gelen gaz kullanılır. Tesisat döşenir ve her kombi ile birlikte ocağın yanında da bir gaz vanası bulunur. Doğal olarak kombiye giden gaz ile ocağa giden gaz ayrı denilebilir.

  • Kombi ve ocak aynı anda çalışmıyor veya kombi ateşleme yapmıyor ocak da çalışmıyorsa bu dairede gaz olmamasından kaynaklı oluşan bir arıza durumudur.

Öncelikle her kapının dışında bir ana gaz vanası ve saati bulunur. Gaz saatinin yanındaki vana her zaman için boruya paralel olmalıdır. Yani boru ile aynı hizada olmalıdır. Bu şekilde vana açık demektir. Ocağın ve kombinin çalışmadığı durumlarda bu ilk kontrol edeceğiniz yer vana olmalıdır. Vana kapalıysa açık yöne doğru çevirin.

Doğalgaz vanası açık olmasına karşın ocak ve kombi çalışmazsa;

Bu durum bölgede doğalgazla alakalı çalışma olduğu veya doğalgazda teknik bir sorun olup bölgesel olarak kesinti olduğu anlamına gelir. Bu durumda bölgenizin doğalgaz dağıtım şirketini arayarak durumu anlatmalı, bilgi ve yardımları almalısınız.

Doğalgaz saatinizin yanındaki vanada kırmızı mühür varsa;

Bu gazınızın kesildiği anlamına gelir. Fatura ödenmediyse veya geciktiyse doğalgaz ekipleri gazınızı kesmiş demektir. Bu durumda önce faturanızı ödemeli sonra doğalgaz firmasını arayarak gazınızın açılmasını talep etmelisiniz.