Osmangazi Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Bursa Osmangazi ilçesinde tüketicilerine Baymak kombi ve klima üzerine hizmetler sunmakta olan Osmangazi Baymak Servisi her daim kesintisiz olarak huzurlarınızdadır. Yaşadığınız sorunların çözüme ulaşması veya cihazlarınızla alakalı her tür işlemler için yardımlar almak üzere bize ulaşabilirsiniz. Osmangazi ilçesinde bulunan tüm mahallelere hizmet sunmakta olan firmamızı aradığınızda her tür konudaki bilgi ve yardımları alabilirsiniz.

Firma olarak amacımız sizleri bekletmeden aynı gün içerisinde hizmet sunabilmektir. Ayrıca firma olarak en verimli sonuçları alabilmeniz adına gereken uygulamaları yerinde ekonomik fiyatlar eşliğinde sunmaktayız. Söz konusu arızaların onarılması ve gerekli olan her tür uygulamada yardım almak üzere bizi arayabilirsiniz.

Aynı Gün İçerisinde Hizmet Garantisi

Firmamız için önemli olan sizlerin mağdur olmamasıdır. Osmangazi ilçesinin neresinde olursanız olun, cihazlarınızla alakalı her tür işlemde bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları da sorabilir, ekibimizden yanıtları alabilirsiniz. Firmamız mağduriyetinize yeni mağduriyetler eklenmemesi için hizmetlerini ertelemeden aynı gün içerisinde gerçekleştirmektedir. Sizlere her zaman beklediğiniz hizmeti kısa sürede sunmakta olan firmamızın beklentisi ise sadece bize güvenmenizdir.

Baymak Klimanın Soğutmama Nedenleri

Yaz dönemlerinde sıcaktan bunalan herkes kendini serin yerlere atar. Bu da genelde klima ile sağlanan bir durumdur. Yaz döneminde klimanız soğutma yapmıyorsa eğer servis öncesi şu kontrol ve uygulamaları yapmalısınız:

 1. Klimanızın filtresini sökerek temizleyin ve bu uygulamayı 15 günde bir kez düzenli olarak yapın.
 2. Klimanın bulunduğu odada açık pencere kapı varsa kapatın.
 3. Klimayı soğutma moduna alıp almadığınızı kontrol edin.
 4. Soğutma ayarını kullanım kılavuzunda belirtildiği ısı ayarları arasında yapın.
 5. Fan hızını ayarlayın.
 6. Klimanın önü eşyalar ile kapalı veya önünü kesen bir şey varsa kaldırın.
 7. Oda içinde ısıtıcı cihaz varsa kaldırın.

Bu kontrol ve uygulamalar da sonuç vermiyorsa eğer teknik bir sorun vardır. Servis çağırmalısınız.

Arıza Sebepleri;

 • Klimanızın gazı azalmış-bitmiş ya da fazla olabilir.
 • Kompresörde problem olabilir.
 • Boru hattında kaçak durumu veya ezilme durumu olabilir.
 • İç ya da dış ünitedeki fanda sorun olabilir.
 • Kumandası arızalı olabilir.
 • Fan kondanserinde sorun olabilir.
 • Sinyal kablosunda problem olabilir.
 • Kartı arızalı olabilir.

Bu gibi durumlar muhtemel sorunlardır. Net teşhis ve arızanın bir an önce çözümlenmesi adına mutlaka uzman yardımı almalısınız.