Nilüfer Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Nilüfer Baymak Servisi olarak huzurlarınıza çıkan firmamıza ve firmamızın tüm ekibine güvenebilirsiniz. Uzun yıllardan bu yana sektörümüzde önemli başarılara imza atmış bulunuyoruz. Tüm çabamız ve amacımız Baymak cihaz kullanıcılarını bekletmeden, istedikleri hizmeti almalarına yardımcı olabilmektir. Bu yüzden de teknik açıdan profesyonel kadromuz ile her daim en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz.

  • Baymak kombi ve klimalarınız arızalandığında, bakım ve tesisat yıkama vakti geldiğinde, bir yerden sökülmesi ya da bir yere takılması gerektiğinde Nilüfer Baymak Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Çünkü firmamız tam donanımlı araçları, uzman teknisyenleri ve Baymak cihazlar hakkında bilinçli olan çağrı merkezi kadrosu ile günün 24 saati size hizmet sunmaya hazırdır.

Firmamızı tercih ederek sadece gereken işlemler ya da arızaların onarılması konusunda değil her tür konuda yardımları alabilirsiniz. Size yardımcı olabilmek, sorularınızı yanıtlayabilmek ve gereken işlemleri yerinde garantili bir şekilde sunabilmek için var olduğumuzu unutmayın.

Baymak Kombi Çok Sesli Çalışıyor

Sıcak su musluğunu kullanım için açtığınızda, kış dönemine geçiş yapıp kalorifer konumunu açtığınızda ya da kalorifer konumu devreye girdiğinde kombi ses yapabilir. Bu cihazın çalıştığını belirten bir sestir. Yani arıza durumu değildir. Bu gibi durumlar dışında ses yapma durumu varsa eğer bu bir arıza durumudur.

Muhtemel Nedenler;

  1. Kombiye hiç bakım yapılmamış ya da uzun süredir bakımsız kullanılıyor olabilir. Yani bakım gerekebilir.
  2. Kombi fan motoru arızalı olabilir.
  3. Devir daim pompasında problem olabilir.
  4. Üç yollu vanada sorun olabilir.
  5. Gaz armatöründe problem olabilir.
  6. Kombinin bacası yerinden çıkmış olabilir.
  7. Kombide kısa süre önce müdahale edildi ise kapak yerine oturmamış olabilir.

Bu muhtemel durumlardan biri ya da birkaçı söz konusu olabilir. Önemli olan ise sorunun yerinde görülmesidir. Bu gibi işlemler sadece uzman servis ekiplerince yapılmalıdır. Kullanıcı olarak sizin yapabileceğiniz bir işlem yoktur. Bu yüzden işi uzmanına bırakarak servis çağırmanız gerekir.