Maltepe Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Maltepe Baymak Servisi her bir kullanıcısını değerli kılarak çalışmalarını kesintisiz devam ettirmektedir. Maltepe ilçesinde her mahalleye hizmet vermekte olan firmamızı aradığınızda tek bir hizmetimizden değil tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yoksun olduğunuz kaliteyi huzurlarınıza ulaştıran firmamıza güvenirseniz asla sorun yaşamazsınız. Bizi tercih ederek her daim en iyiye ulaşmış olacaksınız. Bunu size her daim kanıtlayacağız.

Maltepe Baymak Servisi Tarihi

Firmamızın kuruluş tarihi 1994 yılıdır. O tarihten bu yana en başarılı hizmetleri gerçekleştirerek kullanıcı huzurunda en iyi hizmetleri sağlamıştır. Kullanıcı beklentisi bizler için her şeyden önemlidir. Bu sebeple de amacımız öncelikle kullanıcılarımıza beklentisi olan hizmetleri sağlayabilmektir. Uzman ekibimizle bu yüzden adreslerinizin her daim en yakınlarında tam donanımlı araçlarımızla hizmete hazır bir şekilde beklemekteyiz.

Firmamız tüm tüketicileri ile aynı ayrı ilgilenir. Geçmişten bugüne arkasında mağdur olmuş kullanıcı bırakmamıştır. Kullanıcılarına beklentisi olan hizmeti her daim sunmuş ve fiyatlarını da düşürmüştür. Kullanıcılarını her anlamda düşünen firmamız bugün hala huzurlarınızda olabilmenin mutluluğu içerisindedir.

Baymak Klimayı Tasarruflu Kullanmak İçin Neler Yapılmalı?

  1. Doğru ısı ayarları seçilmelidir. Baymak klimanızın kullanım talimatını iyice okuyun. Model ve çeşide göre ısıtma ve soğutma ayarlarını kontrol edin. Belirtilen uygun ayarlarda kullanım sağlayın.
  2. Klimanızın senede iki kez bakımını yaptırın. Bakımlar tasarruf yaşamada önemli uygulamalardır.
  3. Klimanızın filtresini düzenli şekilde temizleyin. Filtre 15 günde bir mutlaka temizlenmelidir. Bu işlemi kendiniz de yapabilirsiniz.
  4. Binanızda ısı yalıtımı yoksa mutlaka yaptırın. Yakıt tüketiminde tasarruf için en önemli uygulamadır ve mutlaka yapılması önerilir.
  5. Klimanızı ihtiyacınız olduğunda çalıştırın, ihtiyaç dışında çalıştırmayın.
  6. Klimanızı çalıştırdığınız zaman ortamda ısıtma ya da soğutma cihazı olmasın. Bu ortamın soğutulmasını ya da ısıtılmasını etkiler ve yok yere yakıt tüketimi yapılmış olur.
  7. Klima çalıştırıldığı zaman ortamda bulunan cam ve pencere her zaman kapalı kalsın. Aksi halde beklediğiniz sonucu alamaz ve yakıt tüketimini artırmış olursunuz.

Bu gibi durumlar yakıt tüketimini olumlu yönde etkilemektedir. Tasarruf etmek isterseniz sunduğumuz belli başlı kurallara mutlaka uymanız ve uygulamanız gerekir.