Ücretsiz Arıza Tespiti

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Servis Ücreti Nedir?

Servis ücreti tüketici tarafından çağırılan servisin talep ettiği miktardır. Bu ücrete arıza tespit bedeli de denebilmektedir. Bu ücret teknik servis ekiplerinin giderleri için kullanılmakta olan bir bedeldir.

Ücretsiz Arıza Tespiti Kampanyası

Ücretsiz arıza tespiti kampanyamız hakkında sizlere bilgiler sunmaya başlayalım. Kombi servisinden bu kampanya sadece firmamız tarafından siz değerli müşterilerine sunulmaktadır. Kampanyamız hakkında bilgiler sunmaya başlayalım. Kampanyamızdan yararlanabilmek için üç yıl içerisinde bizden servis talep etmiş ve sizlerden servis ücreti alınması gerekmektedir. Üç yıl içerisinden sizlerden servis ücreti alınmış ise tekrardan bizleri tercih ettiğiniz de sizlerden servis ücreti talep etmemekteyiz.

Bu kampanyanın içerisinde şu da bulunmaktadır. 3 yıl içerisinde firmamızdan yardım alan tüm tüketicilerimizden 1 kereliğine mahsus servis ücreti almaksızın arıza tespiti yapıyoruz.

Kampanyamızdan yararlanmak için üç yıl içerisinde bizlerden servis desteği ya da kombi bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Kampanyamızdan haberdar iseniz servis kaydı oluştururken daha önce ki kayıtları kontrol ettirmeniz gerekmektedir. Kayıtları kontrol ettirdiğiniz takdir de hangi işlem yapılmış olursa olsun kampanyamızdan yararlanmak istediğinizi belirterek kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

Firmamız sizlere çözümler üretmeye ve sizleri memnun etmeye ara vermeden devam etmektedir. Hizmetlerimizden ve kampanyalarımızdan yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Kampanyalarımızdan yararlanmak isteyen müşterilerimizden 40 TL servis ücreti alınmayacaktır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilmektedir?

Kampanyamızdan yararlanmak isteyen müşterilerimizin üç yıl içerisinde bizlerden yardım alması ve işlem yapılmış olması gerekmektedir. Bunun dışında bulunduğumuz yere hizmetimiz olması gerekmektedir. Bu istenilenler tamam olduğu sürece kampanyalarımızdan ve hizmetlerimizden yararlanabilmektesiniz.

Önemli Bilgi: Firmamız kampanyada oluşabilecek değişiklikleri ve kampanyanın son bulması gibi işlemleri gizli tutar. Fırsatı kaçırmadan kampanyamızdan biran önce yararlanmalısınız.