Tesisat Yıkatana Kombi Bakımı Hediye

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Tesisat Yıkama İşlemi Nedir?

Tesisat yıkama işlemi daire içinde yer alan peteklerin temizlenmesi işlemidir. İşlem özel makineler ve kimyasal ilaçlar ile yapılmaktadır. Uygulamanın 3 yılda bir kez yapılması önerilmektedir. Peteklerinizde az ısıtma durumu söz konusu olduğunda özellikle de bu işlemi yaptırmanız önerilir. Bizler de işlemi uzman ekibimiz ile yapmakta olup sizlerin sorun yaşamaması adına huzurlarınızda yer alıyoruz. Ayrıca belirtmek isteriz ki uygulanan tesisat yıkama işlemi ile yaklaşık %40 oranında tasarruf elde edebiliyorsunuz. Bu yüzden işlemi ihmal etmeden mutlaka uzmanına yaptırmalısınız.

Kombi Bakımı Nedir?

Kombilere yılda bir defa mutlaka yaptırılması gereken temizlik işlemleridir. Uygulamanın yılda bir kez uzmanına yaptırılması gerekmektedir. Kombi ile tasarruf yaşama, beklenen sonucu alma, teknik açıdan arızaların önceden tespit edilerek onarılması, kombi ömrünün uzatılması adına önemli olan işlemdir. Uygulama ihmal edilirse kullanıcı yaz kış sorun yaşayabilmektedir. Bu sebeple de bakım işlemi her bir kombi kullanıcı tarafından önemsenerek yaptırılmalıdır.

Tesisat Temizliğinde Kombi Bakımı Hediye!

Firmamızın sizlere özel olarak hazırlayarak sunduğu bir kampanyamızdır. Kampanyamız gereği en iyi sonucu elde etmek ve tasarrufu yaşamak adına önemli olan ve 3 yılda bir kez yaptırılması önerilen tesisat yıkama işlemini yaptırmak isteyen kullanıcılarımızın kombilerinin senelik bakımını hediye ediyoruz. Kampanyamız Baymak kombi kullanıcılarına özel olup hemen her ilçe için geçerlidir. Normalde 80 TL ye yapılan kombi bakımları bu kampanyamız gereği ücretsiz olarak yapılmaktadır. Dairenizde bulunan petek sayısına göre ücret değişebilmektedir. Sabit bir ücret belirtemememizdeki amaç da budur.

Tesisatınızın kirlendiğini, temizliğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ya da petekleriniz olması gerekenden daha az ısıtma yapıyor ve bu durumda faturanız da ısınamadığınız halde yüksek geliyorsa tesisat temizliği işlemini yaptırmanızın vakti gelmiş demektir. İşlemi yaptırırken bütçenizi de koruma altına almak ya da daha düşük ücretler ödemek isterseniz eğer bu kampanyamızdan gün boyu yararlanabilirsiniz. Kampanyamızdan yararlanmak ya da detaylı bilgi almak üzere 444 18 37 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Not: Baymak Servisi oluşturduğu bu kampanyadaki değişiklikleri ve kampanyanın sonlandırılması gibi bilgileri saklı tutar. Vakit geç olmadan kampanyamızdan her bir Baymak kombi kullanıcısı yararlanabilir.