Online Kayıtta %10 İndirim

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Baymak Servisi tüketicisini düşünmeye devam ediyor… Tüketicilerimize özel olarak hazırlamış olduğumuz kampanyalarımız sırası ile devam etmektedir. Teknik olarak Baymak cihazlarınızın arıza durumlarında her daim daha uygun fiyatlar sunmakta olan firma arayışında olursunuz. Bizler bunun bilincinde olarak sizlere özel kampanyalar sunuyoruz. Bugün sunacağımız kampanyamız Online Kayıtta %10 İndirim konusunda olacaktır.

Firmamızı arıza durumlarında her bir kullanıcımız aramaktadır. Fakat online destekler de sunmaktayız. Online destek programımız ile sorularınızı yanıtlamakta sorunlarınız karşısında gereken bilgileri sizlere sunmaktayız. Bu kampanyamızda sunduğumuz bilgiler doğrultusunda eğer yaşadığınız sorunlara servis müdahalesi gerekiyor ise online olarak arıza kaydı oluşturuyor ve sizlere indirim seçeneği de sunuyoruz. Gelin kampanyamızın detaylarını da sizlere sunalım…

Online Kayıtta %10 İndirim!

Online Destek; Baymak Servisimiz tarafından sizlere özel teknik destek amacı ile kurulmuş bir programdır. Bu programımıza günün hangi saatinde olursa olsun yaşadığınız Baymak cihaz sorunlarınızı anlatabiliyor ve sorularınızı gönül rahatlığı ile sorabiliyorsunuz. Ekibimiz sorularınız karşısındaki yanıtları sunarken, sorunlarınızın da çözümlenmesi adına ön bilgileri sizlere sunuyor. Yapılması gerekenleri yaptırıyor teknik müdahale gereken işlemler için de uzman yardımı almanızı tavsiye ederek arıza kaydı oluşturuyor.

→ Baymak cihazlarınız ile alakalı sorunlarda yardım almak üzere Online Destek programımızı kullanırsanız eğer sizlere bunun için indirim sunuyoruz. Yani Baymak cihazlarınızın arıza durumlarında onarım desteği almak üzere kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

► Kampanyamızdan yararlanmak için online destek programımıza bağlanın. Ardından sorunlarınızı anlatın ya da sorularınızı sorun. Sorunlarınız karşısında kayıt bırakmak isterseniz eğer bu talebinizi ekibimize bildirin. Online olarak oluşturduğunuz arıza kayıtlarında sizlere tam tamına %10 indirim sunuyoruz. Bu indirimimizden hemen her bir kullanıcımız yararlanabilir. Kampanya detaylarında belirli bir koşul olmaz. Hizmet verdiğimiz bölgeler sınırlı olduğu için öncelikle bulunduğunuz bölgeyi belirtmeniz gerekmektedir.

Kampanyadan yararlanmak ya da konu hakkında daha fazla bilgi almak üzere online destek programımızı kullanabilir ya da bizleri arayabilirsiniz. Kampanyamız sadece online arıza kayıtlarında geçerlidir. Aynı zamanda kampanya hakkındaki bilgiler ve kampanya hakkındaki değişikleri de firmamız saklı tutmaktadır.