Kombi Bakımında %40 İndirim

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Kombi Bakımı

Kombi bakımı her yıl düzenli olarak yapılması gereken bir uygulamadır. Kombi bakımı can ve mal güvenliğiniz için ihmal ettirmeden yaptırmanız gerekmektedir. Kombi bakımı oldukça önemli bir uygulama olmakta ve cihazlarınızın özellikle de kış aylarında sizlere sorun yaşatmasını engellemektedir. Bu nedenle de kombi bakımlarınızı ihmal ettirmeden düzenli olarak yaptırmaya özen gösteriniz.

Toplu Kombi Bakımı İsteyene %40 İndirim!

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kombi Bakımında %40 İndirim kampanyamızdan yararlanmak için topluca kombi bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Bu kampanya sadece toplu kombi bakımları için geçerli bir kampanyadır. Toplu kombi bakım yaptıran müşterilerimiz %40’a varan indirimler ile bütçelerine destek olmaya devam etmektedir.

Toplu kombi bakım kampanyamızdan sizlere bahsetmeye başlayalım.

Üç kombiden on kombiye kadar bakım isteyen müşterilerimize %30, on kombiden elli kombiye kadar bakım isteyen müşterilerimize %35, elli kombi üzeri bakımlarda ise %40 indirim uygulanmaktadır.

Kampanya gereği tüm kombilerin aynı bina içerisinde olması gerekmektedir. Bir kombi dışında kalsa bile kampanya geçersiz olacaktır. Site içerisinde komşularınız ile anlaşabilir ve sözleşme yaptırabilirsiniz. Aynı site içerisinde ki kombi bakımları kampanyaya geçerli sayılmaktadır. Site dışında olan kombi bakımları kampanya dışında kalmaktadır.

Kampanyamızın amacı her tüketici kombilerine bakım yaptırsın ve özellikle de kış ayları mağdur olmadan rahatça ısınmasını sağlasın diye kampanyalarımız devam etmektedir. Bizler için kombi bakımı oldukça önemli bir işlemdir. Cihazınızın daha verimli çalışması ve sizlere daha iyi sonuçlar vermesi için kombi bakımınızı aksatmadan yaptırmanızı önermekteyiz. Kombi bakımlarında cihazınız tamamen kışa hazırlanır ve kış aylarını sorunsuz geçirirsiniz.

Önemli Bilgi: Firmamız kampanyada oluşabilecek değişiklikleri ve kampanyanın son bulması gibi işlemleri gizli tutar. Fırsatı kaçırmadan kampanyamızdan biran önce yararlanmalısınız.