6 Saat İçinde Servis Hizmeti

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Baymak Servisi olarak sizlere özel kampanyalar oluşturmaya doymuyor ve gün geçtikçe farklı kampanyalarımız ile huzurlarınıza çıkıyoruz. Bugün de sizlere özel bir kampanya hazırladık ve huzurlarınıza sunmaktayız. Kampanyamız hızlı servis garantisi ile sunulmaktadır. VIP Servis olarak da adlandırabileceğimiz kampanyamız 6 Saat İçinde Servis Hizmeti adı altında huzurlarınıza sunulmaktadır.

VIP Servis Nedir?

Aynı gün içerisinde ve en hızlı şekilde sunulan servis hizmetidir.

► Evinde yaşlısı olan, hastası olan ya da küçük bebeği olan Baymak kombi veya klima kullanıcıları her zaman arıza durumlarında daha fazla sorun yaşamaktadır. Bizler de bunun farkında olarak siz değerli tüketicilerimize özel zor durumda kalmamanız ya da her dönemde sorun yaşamamanız adına bir kampanya oluşturduk. Kampanyamız gereği tüketicilerimize en hızlı teknik servis hizmetlerini sunuyoruz. Üstelik aynı günde ve 6 saat içerisinde…

6 Saat İçinde Servis Hizmeti!

Baymak kombi ya da klimanızın arıza yaptığı durumda yaz kış çaresizliği yaşamamak adına biran önce servis yardımı almak istersiniz. Özellikle de evinde hasta, bebek ya da yaşlısı olan kullanıcılarımız daha çok sorunlar yaşar. Bu sorunların hem yaşanılmaması hem de her zaman için daha hızlı servis seçeneklerinin sunulması adına oluşturduğumuz bir kampanyamızdır. 6 saat içerisinde firmamızdan servis hizmeti alabilmektesiniz. Bunun için çağrı merkezimize ulaşmanız yeterlidir.

6 Saat İçinde Servis Hizmeti Kampanyasının Detayları

Baymak cihazlarınızın arıza durumlarında, aniden oluşan problemlerde çağrı merkezimizi aradığınızda uzman ekibimiz 6 saat içerisinde adresinizde yer alarak sorunun çözümlenmesinde sizlere yardımcı oluyor. Mesai saatleri içerisinde geçerli olan 6 saatte hizmet garantisi kampanyamızdan hemen her bölgedeki Baymak kullanıcıları yararlanabilir. Mesai saatleri dışında aranıldığında kampanya bir sonraki güne kalarak o günün mesai saatleri içerisinde geçerli olmaktadır. VİP Servis kampanyası olarak da adlandırabileceğimiz bu kampanyamızda mesai saatleri içerisinde iken en geç 6 saatte adresinizde olup sorunu çözümleme garantisi sunuyoruz. Kampanyamız gereği çift servis bedeli talep ediyoruz.  Kampanyadan yararlanmak ya da kampanya hakkında sorular sormak adına çağrı merkezimizi her daim arayabilirsiniz.

Firmamız kampanyamız ile alakalı mevcut değişiklikleri veya kampanyanın sonlandırılması gibi bilgileri gizli tutar...