Kağıthane Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Kağıthane Baymak Servisi olarak çalışmalarımız alanında uzman tekniker ve teknisyenlerimiz ile devam etmektedir. Standart üstü kalitede olan çalışmalarımızla her daim tüketicilerimizin beklentisine yanıt vermeye çalışmaktayız. Kağıthane ilçesindeki çalışmalarımızdaki amacımız kullanıcılarımızın beklentisine yanıt verebilmektir. Bu yüzden de uzman kadromuzla her daim beklediğinizin de üstünde olan kalitemizle huzurlarınıza çıkarak size her konuda yardımcı oluyoruz.

Hizmetteki Amaçlarımız

  1. Kullanıcılarımızı bekletmeden istedikleri vakitlerde hizmet sunmak
  2. Kullanıcılarımızı mağdur etmemek, her tür işlemde başarılı sonuçlar çıkarmak
  3. Kullanıcılarımızın sorunlarını kesin ve kalıcı şekilde çözümlemek
  4. Yapılan işlemlere garanti vererek kullanıcılarımızı zor durumda bırakmamak
  5. Alanımızda sürekli bir ilerleme kat edebilmek
  6. Her daim sektörde var olarak tüm kullanıcılarımıza yardımcı olmak

Hizmetlerimizi bu amaçlar doğrultusunda en başarılı şekilde sonuçlandırmaktayız. Hedefimiz tabi ki daha yüksek mertebelere ulaşmak, alanımızda ilerleme kat etmektir. Ancak bunun da kullanıcı memnuniyeti sağlanarak gerçekleşeceğinin farkındayız. Bu yüzden siz değerli tüketicilerimize her anlamda yardımcı olabilme sözü ve garantisi veriyoruz.

Baymak Kombi Nasıl Resetlenir?

Piyasada birçok çeşit ve modelde Baymak kombi bulunmaktadır. İşlem basittir ancak önemli olan resetleme işleminin hangi durumlarda yapılması ve kaç kez uygulanmasıdır. Baymak kombi hata kodu vermeden ya da led uyarısı vermeden resetleme işlemi yapılmamalıdır. Her arıza durumunda resetleme işlemi de sorunu çözümlememektedir. Ekranlı cihazlarda ekranda hata kodu olmadan sorunlar yaşanıyorsa resetleme işlemi yapılmamalıdır. Zira yapılsa bile sorun çözümlenmeyecektir. Ledli kombilerde led uyarısı vermeden resetleme yapılmamalıdır. Yapılsa bile sorun yine çözümlenmeyecektir.

Baymak kombinizin panelinde bulunan “R” harfli düğmeye “reset” yazan düğmeye basarak resetleme işlemi yapabilirsiniz. Bazen düğme “R” konumuna getirilerek de resetleme işlemi yapılabilir. Bu model ve çeşide göre değişmektedir.

  • “R” harfli ya da “reset” yazan bir düğme görürseniz birkaç saniye kadar basılı tutun veya bir kez basın. Düğme eğer “R” konumuna çevriliyorsa işlemi yapın birkaç saniye sonra düğmeyi yeniden bir önceki konumuna getirin.

İşlemi yaptınız ancak sorun düzelmedi mi? Birkaç kez daha uygulayın. Yine de sorunun düzelmediğini görürseniz bu teknik bir problemdir. Bu konuda mutlaka uzman yardımı almanızı öneririz.