Kadıköy Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Kadıköy ilçesine Baymak kombi ve klima hizmeti sunmakta olan Kadıköy Baymak Servisi tüketicilerine en iyi hizmeti kesintisiz olarak sunmaktadır. Kullanıcı memnuniyeti adı altında hizmet sunan firmamızı aradığınız sürece sorunlarınızdan kurtulabilir veya cihazlarınızın gerekli olan işlemlerini yaptırabilirsiniz. Amacımız her bir kullanıcımıza en düşük fiyatlı hizmetleri kesintisiz olarak sunabilmektir. Bu yüzden de teknik açıdan karşınıza çıkan her tür arıza durumunda ve her tür işlemde yanınızda olduğumuzu unutmayın.

Kadıköy Baymak Servisi’nden Kesintisiz Hizmet

Uzun yılların bize kattığı tecrübe ile kullanıcılarımızın beklentisinin farkındayız. Biliyoruz ki her bir kullanıcımız hizmette beklemeyi ve bekletilmeyi sevmez, en düşük fiyatlı hizmetleri her saatte almak ister. Bunun farkında olduğumuz için kullanıcılarımızın her birine kesintisiz hizmetler sunmaktayız. Yaşanan arıza durumlarından tutun da cihazın gereksinimi olan bakım, montaj ve demontaj gibi uygulamaları da uzman ekibimizle yapmaktayız.

Teknik açıdan haftanın 7 günü kesintisiz olarak Baymak kombi ve klima hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetlerimizin her birinde bize güvenebilir ve kesintisiz yardımları her daim bizlerden alabilirsiniz.

Baymak Kombide Ateşleme Arızanın Sebepleri

Baymak kombinizde illa ki ateşleme arızası ile karşılaşmışsınızdır. Ateşleme arızaları tek bir nedene bağlı değildir. Dairede gaz olmaması, gaz vanalarının kapalı olması, kombi parçalarında sorun olması gibi durumlar ateşlemeyi engellemektedir. Bu yüzden servis ekiplerinin müdahalesi kadar servis öncesi de yapılması gereken işlemler vardır.

Mesela;

Öncelikle kontrol etmeniz gereken gaz vanaları olsun. Gaz vanaları açık mı? Ocak doğalgazlı ise ocak çalışıyor mu? Öncelikle bu kontrolleri yaparak konutunuz içerisinde gaz olduğundan emin olun. Gaz vanaları açık ve ocak da yanmıyorsa bölgenizin gaz dağıtım şirketini arayarak durumu izah etmeniz gerekir. Ocak çalışıyorsa sorun zaten kombide demektir. Bir de kombi yanındaki gaz vanasına bakın, vana kapalıysa açın. Açıksa kombi parçalarında sorun olduğunu anlayabilirsiniz.

  • Baymak kombide; iyon elektrodu, gaz valfi, elektronik kart, ateşleme elektrodu gibi parçalarda sorun olabilir.

Bu parçaların biri ya da birkaçı arızalı olabileceği için sorunu yerinde görmeden net bilgiler vermek doğru olmaz. Bu yüzden önerimiz uzman yardımı alınması yönündedir.