Baymak Kombi Regülatörü

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Kombi Regülatörü Nedir?

Baymak kombiye gelen şebeke voltajını düzenleme görevinde olan, her Baymak kombi kullanılan dairelerde mutlaka kullanılmasını önerdiğimiz cihazdır.

Baymak Kombi Regülatörü Neden Kullanılmalı?

Baymak kombilere gelen voltajın düzenli olması ve cihazın voltaj nedeni ile arızalanmaması amacı ile kullanılmalıdır. Genelde şebeke voltajındaki dalgalanmalar Baymak kombilerin arızalanmasına neden olur. Arıza yapan Baymak kombi bu sebeple çalışmaz. Çoğu zaman ekrana elektrik gelmez. Anakart hasar görür. Anakartın arızalanma sebeplerinin başında voltaj sorunları gelir. Anakartın bu sebeple arızalanmaması ve kış aylarında bu gibi sorunları yaşamamak adına özellikle kullanımı önerilmekte hatta şart koşulmaktadır.

baymak kombi regülatörü

Kombi Regülatörü Kullanılmazsa Ne Olur?

Baymak kombide sıklıkla anakart sorunu yaşanabilir. Anakart sorununda müdahaleyi yapan servis ekipleri sizlere regülatör cihazı kullanmadığınız için garanti de sunamaz. Yani anakart yeniden arızalandığında garantiye girmez ve her seferinde arıza durumunun giderilmesi adına ücret ödemek durumunda kalırsınız. Regülatör cihazı kullanırsanız bir kez arızalanıp onarılan anakart garantiye girer sizler de voltaj sorunlarına karşı önleminizi almış olursunuz.

Kombi Regülatörünü Nereden Temin Edebilirim?

Baymak kombilerin yanı sıra hemen her markadaki kombilerde de kullanılır durumda olan regülatör cihazını temin etmek adına servis yardımı almanız gerekir. Montajını sizler yapamazsınız. Yardım için de her zaman servisi aramanız gerekmektedir. Uzman servis ekipleri tarafından montajı yapılır sizlere kullanıcı olarak kullanım talimatı sunulur ve cihaz çalışır durumda sizlere teslim edilir.Cihazı temin etmek adına bizleri arayabilirsiniz. Alanında uzman olan ekibimiz montaj konusunda sizlere yardımcı olur. Ayrıca firmamızdan temin edeceğiniz regülatör cihazı 1 yıl garantimiz altındadır.