Güngören Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Güngören ilçesinde oturan Baymak kombi ve klima kullanıcıları için hizmetlerimiz kesintisiz sürmektedir. Çalışmalarımızda odaklandığımız konu kullanıcılarımızın memnuniyeti olduğu için her zaman teknik açıdan en iyiyi en düşük fiyata sunmaya çalışmaktayız. Güngören Baymak Servisi olarak işimizi uzmanına bırakıp, bilgili çağrı merkezi ekibimizle de kullanıcılarımıza her konuda yardımcı olduğumuz için en başarılı çalışmaları günün her saatinde sunuyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin memnuniyeti bizler için önemlidir. Bu düşünce ile de beklentiniz olan hizmeti sunmadan ve sizi mutlu etmeden hiçbir hizmetimizi sonlandırmıyoruz.

7/24 Kesintisiz Hizmet ve Destek

Bakımı düzenli şekilde yapılmayan Baymak kombi ve klimaların ne zaman arızalanacağı belli olmaz. Bu yüzden firma olarak sezon başlarında cihazlar kullanılmadan önce bakımların en gerekli uygulama olduğu düşüncesindeyiz. Bakım sadece temizlik olarak algılanmamalıdır. Mevcut arızalar ve oluşabilecek arızaların da tespiti yapıldığı için önceden önlem almış ve aniden oluşan cihaz sorunları ile karşılaşmamış olursunuz.

Yine de cihazınız aniden arızalanırsa saat kaç olursa olsun fark etmez, çağrı merkezimize ulaşabilir, arıza sebebi konusunda bilgi alabileceğiniz gibi işlemler için kayıt da oluşturabilirsiniz. Ayrıca sadece arıza durumları için değil; cihazlarınızın bakımı, tesisatınızın bakımı, montaj ve demontaj uygulamaları veya merak ettiğiniz konularda bilgi almak için de bize ulaşabilirsiniz.

  • Güngören Baymak Servisi bünyesinde çalışan tüm kadromuz size 7/24 kesintisiz hizmet ve destekler sunmaya hazırdır.

Baymak Kombide Sıcak Su Problemi

Yaz kış her mevsim kullanılan Baymak kombiniz sıcak su vermiyorsa bu çekilmez bir durumdur. Bu gibi durumlarda servis çağırmadan önce de teknik açıdan yapmanızı istediğimiz birkaç kontrol ve uygulama bulunmaktadır.

Öncelikle kombi tesisat suyuna bakın. Tesisat su basıncı 1 bar altını gösteriyorsa cihaz altında monteli olan doldurma musluğu ile cihaza su basın ve basıncı 1,5 bara kadar yükseltin.

Kombi arıza uyarısı veriyorsa (ekranda hata kodu ya da yanıp sönen arıza ledi uyarısı) cihaza reset atın. Baymak kombilerin çoğu modelinde “R” harfinde düğme “reset” yazan düğme ya da çevirmeli olarak “R” konumuna getirilebilen bir düğme vardır. Düğmeyi kullanarak cihazınızı resetleyin. Arıza düzelmedi mi? Resetleme işlemini birkaç defa daha uygulayın.

Dairenizde gaz ve elektrik olduğundan emin olun. Elektrik kontrolü yapın ve doğalgaz vanalarına bakın. Dairenizde gaz ve elektrik varsa yapılan işlemlere rağmen yine de sıcak su alamıyorsanız başka bir işlem yapmadan servisi arayın.

Muhtemel sebepler;

  • Tribün, sıcak su sensörü, akış şalteri, üç yollu vana, sıcak su ayar düğmesi, elektronik kart, fan, pompa, membran (conta) gibi parçalarda sorun olabilir.

Yine de net teşhisi servis ekipleri sorunu yerinde görerek yapacak ve gereken uygulamaları yaparak cihazınızı çalışır şekilde size teslim edecektir.