Gaziosmanpaşa Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Gaziosmanpaşa Baymak Servisi olarak çalışmalarımızda odaklandığımız konu olan kullanıcı memnuniyeti ilkemizi koruyarak hizmetlerimize devam ediyoruz. Bizler için her daim önemli olduğunuzu bilmenizi isteriz. Teknik anlamda sadece sorun yaşadığınızda değil aklınızı karıştıran her durumda veya cihazlarınızın her tür ihtiyacında tek bir telefonunuz ile yerimiz yanınızdır.

Sunduğumuz Teknik Hizmetlerimiz

Baymak kombi ve klima cihazları için;

  • Yıllık Bakım
  • Her Tür Arıza Onarımı
  • Tesisat Yıkama
  • Montaj
  • Demontaj
  • Gaz Dedektörü
  • Kombi Regülatörü

Baymak kombiniz ya da klimanız arızalı ise işlemleri cihazınızı sökmeden yerinde sizlerin yanında yapıyoruz. Bakım uygulamaları da yerinde yapılmaktadır. Sökme ve takma uygulamalarında yine uzman ekibimiz size yardımcı olmaktadır. Gaz dedektörü ve kombi regülatörü hizmetlerimizde cihazları satmıyoruz. Cihaz uzman ekiplerimiz tarafından monte edilir. Çalışırlığı kontrol edilerek size teslim edilir.

Bilmenizi İsteriz! Hizmetlerimizde gerçekleştirdiğimiz her tür parça değişimi ve tamiri uygulamaları firmamız bünyesinde 1 yıl garantiye dahil olmaktadır.

Baymak Kombide Voltaj Arızası

Baymak kombilerin her biri şebekeden gelen elektrik sayesinde çalışmaktadır. Yanlarında sigorta bulunsa da bu sigorta cihazı düşük ya da yüksek gelen voltaja karşı yeterince korumamaktadır. Yani kombiye veya daireye gelen şebeke voltajında dalgalanma varsa eğer kombinin arızalanması da olağan bir durumdur.

Baymak kombilerde görülen voltaj arızası da bu sebeple oluşur. Kullanıcı bu durumda bir süre kadar beklemelidir. Voltajların düzelmesi ile arızanın da düzelme ihtimali vardır. Ancak uzun süre bekleme neticesinde ve daireye-kombiye gelen voltajın ölçülerek normal olduğu durumlarda yine de cihaz bu uyarıyı vermeye devam ediyorsa kombide sorun oluşmuş demektir.

Daireye veya kombiye gelen düşük-yüksek voltaj sebebi ile kombi elektronik kartı hasar görmekte ya da yanmaktadır. Bu gibi durumlarda gerekli olan uygulama da elektronik karta yapılmalıdır.

Elektronik kart tamiri veya değişimi ile arıza durumundan kurtulabilirsiniz. Ancak önemli olan sorunun tekrar etmemesidir. Bir Baymak kombi voltaj arızası verirse bu sorunun yeniden yaşanma olasılığının bulunduğu anlamına gelir. Bu yüzden aynı sorunu yaşamamak için veya hiçbir zaman yaşamamak için “Kombi Regülatörü” kullanmanızı tavsiye ederiz.

Kombi regülatörü kullanmazsanız ve müdahale edilen elektronik kart yeniden arızalanır ya da yanarsa işlem gören parça garanti dışı olur ve yeniden ücret ödeyerek yaptırmak durumunda kalırsınız. O yüzden önerimiz ya en başından bu cihazı kullanmanız ya da voltaj sorunu yaşadıktan sonra bu cihazı kullanmanızdır.