Eyüp Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Eyüp ilçesinde ikamet eden ve Baymak cihaz kullanan tüketicilerimiz varsa eğer servis hizmeti konusunda şanslılar. Uzman ekibi ile 20 yıldan daha uzun süredir sektörde yer alan Eyüp Baymak Servisi kullanıcılarına her anlamda yardımcı olmaya hazırdır.

Kısaca Eyüp Baymak Servisi

1994 tarihinden bu yana sektöründe yer alan firmamız küçük bir ofis içinde başlattığı çalışmalarını bugün en başarılı konuma ulaştırmayı başarmıştır. Teknik anlamda karşınıza çıkan arızaların onarılmasından tutun da her tür konuda yardımlarını siz değerli tüketicilerine sunmuş olan firmamızın temel amaçlarından biri de daha uzun süre sektörde yer alabilmektir.

Sizleri düşünerek var olan ve yaptığı her bir çalışmada siz değerli tüketicilerini memnun etmiş olan firmamız bugün dahil olmak üzere haftanın 7 günü yine huzurlarınızdaki yerini tam donanımlı şekilde alacaktır.

Profesyonel Teknisyen Desteği

Baymak kombi ve klima konusunda eğitim alarak uzmanlığını gittiği adreslerde çıkardığı sonuçlarla da kanıtlamış durumda olan teknisyenlerimizle günün hemen her saatinde sizlere beklediğiniz hizmeti sunuyoruz. Ekibimizin uzmanlığına güvenebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Desteği

Baymak kombi ve klimalar konusunda bünyemizde eğitim almış olan çağrı merkezi ekibimiz gün boyu kesintisiz olarak sorularınızı yanıtlamaktadır. Cihazlarınızın arızası konusunda bilgi almak, servis öncesi gerekli olan uygulamaları yapmak, merak edilen konular hakkında bilgi almak, arıza onarım, bakım, montaj ve demontaj, tesisat yıkama hizmetleri için kayıt bırakmak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Garantili Hizmetler

Firmamıza ulaşarak arıza kaydı oluşturduğunuzda adresinize en yakın ekibimizle kısa sürede adresinizde yer alıyoruz. Donanımlı araçlarımız sayesinde gerekli olan parça değişimi veya parça tamiri gibi uygulamalar genelde aynı gün içerisinde, aynı gün olmasa bile maksimum 1 gün sonra yapılmaktadır. İşlemleri uygulayan ekibimiz cihazınızı çalışır duruma getirerek adreslerinizden ayrılmaktadır.

Bugüne kadar çözümlenmeyen sorun bırakmayan ekibimiz sizi mağdur etmeden memnuniyetiniz için gereken işlemleri yerinde ve en ekonomik şekilde gerçekleştirmektedir. İşlemlerinden sonra da parça değişimi ya da tamiri gibi uygulamalarına 1 yıl kadar garanti vermektedir.

Garantili, hızlı ve ekonomik hizmetlerimizden haftanın 7 günü, günün 24 saati yararlanabilirsiniz.