Etimesgut Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Etimesgut Baymak Servisi adı altında çalışmakta olan firmamız, gün geçtikçe kendini geliştirmeye devam etmektedir. Sorunsuz kullanım sağlamanız açısından yaşadığınız her sorunda tek bir telefonunuz ile yanınızda olan firmamızı aradığınıza asla pişman olmayacaksınız. Çünkü tüm çabamızın size en iyi hizmeti sunmak ve sizi memnun edebilmek olduğunu çalışmalarımızla görebileceksiniz.

  • Baymak kombinizin veya klimanızın bakım zamanı geldiğinde, arıza yaptığında, montajı veya demontajı gerektiğinde, tesisatın temizlenme vakti geldiğinde Etimesgut Baymak Servisi tek bir telefonunuzla yanınızda olacaktır.

Firmamızdan alacağınız tüm hizmetler garantimiz altındadır. Hizmetlerimiz sonrası sorun yaşamayacağınızdan aksine sorun yaşıyorsanız bu sorunlardan kesin ve kalıcı şekilde kurtulacağınızdan emin olabilirsiniz.

7/24 En İyi Hizmet

Firmamız kurulduğu ilk günden bu yana tüm Baymak kombi ve klima kullanıcılarına teknik servis hizmetlerini kesintisiz olarak sunmaktadır. Kullanıcılarımızın sorunları, bizlerin de sorunları demektir. Her bir hizmetimizi de bu düşünce ile gerçekleştirmekteyiz. Sizleri mağdur etmek veya yaşanan mağduriyete yeni sorunlar eklemek gibi bir düşüncemiz yok ve olamaz da…

Firmamız Etimesgut ilçesinde 7/24 size en iyi hizmeti sunmayı amaç edinerek huzurlarınıza çıkar. Yaşanan sorunların çözüme ulaşması, gerekli olan işlemlerin en başarılı şekilde gerçekleşmesi adına emek sarf eder ve hizmet sonucunda sizi memnun bırakır.

Baymak Kombinin Sesli Çalışması

Kombinize uzun süre bakım yaptırmıyor olabilir misiniz? Kombilerde ses yapma arızalarının en temel sebebi bakımsızlıktır. Bakım gereksiz bir uygulama olduğunu düşünülen bir işlemdir. Ancak karşınıza aniden çıkan hemen her sorunun temelinde yatan sebep bakımsızlıktır.

Kombinize yılda bir kez düzenli şekilde bakım yaptırırsanız aniden oluşacak bu ve buna benzer sorunları yaşamak zorunda kalmazsınız. Tabi direk kombi bakımı ile sorun çözümlenir diyemeyiz. Arızalı parçalar da olabilir.

Muhtemel Nedenler;

  • Fan motorunda sıkıntı olabilir.
  • Gaz armatöründe sorun olabilir.
  • Kombinin dışarı uzanan bacası yerinden çıkmış olabilir.
  • Üç yollu vanada sıkıntı olabilir.
  • Devir daim pompasında problem olabilir.
  • Kombi kapağı yerinden çıkmış olabilir.

Tabi bu sıralanan durumlar muhtemel sebeplerdir. Yine de sesin nereden geldiğini veya ne zaman ses yapma durumu olduğuna yerinde bakılması gerekir. Bunun için de işi uzmanına bırakmak adına servis çağırmalısınız.