Esenyurt Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

İstanbul Esenyurt ilçesinde Baymak kombi ve klima hizmeti almak isterseniz eğer bizi arayabilirsiniz. Firmamız Esenyurt Baymak Servisi adı altında ilgili Baymak markasından bağımsız çalışan özel bir firmadır. Çalışmalarını en başarılı ve güvenilir şekilde sunmaya odaklanır. Bu uğurda amacı kullanıcılarını mağdur bırakmamaktır.

Esenyurt Baymak Servisi

  1. Kullanıcılarını bekletmeden hizmet sunar. Kullanıcısının uygun olduğu zaman dilimlerinde adreslerinde bulunarak gereken uygulamaları yapar.
  2. Kullanıcısına güven verir. Hizmetlerini baştan sona güvenilir şekilde sunar. Kullanıcılarına verdiği güveni sarsacak her tür davranıştan ve uygulamadan uzak durur.
  3. Kullanıcılarını mağdur etmez. Çünkü kullanıcılarını önemser. Beklenen hizmeti beklentiye uygun şekilde sunar ve arkasında her zaman mutlu kullanıcılar bırakır.
  4. Garantili hizmetler sunar. İşinin arkasında durur. Yaptığı her bir parça değişimi ve tamir gibi uygulamalara servis ve işçiliğini de ekleyerek 1 yıl garanti verir. Kullanıcı her zaman için garantili hizmetlerden yararlanmış olur.
  5. İşini uzmanına bırakır. Uzman ekibi ile her bir cihaz sorununu çözümler, cihazların gerekli olan uygulamalarını yerinde kullanıcı yanında yapar.

Ayrıca firmamız en ekonomik fiyatları sunar. Bütçenizi düşünür. Sizlerden gelen soruları asla yanıtsız bırakmaz. Merak ettiğiniz her konuda gerek uzman ekibi gerekse çağrı merkezi ekibi ile sizleri bilinçlendirir. Bu yüzden firmamıza güven duyarak tüm sıkıntı ve cihaz ihtiyaçlarınızda dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Baymak Kombi Arızalandığında Hangi İşlemler Yapılmalı?

Arıza durumlarında sadece aşağıda sunulan uygulamaları yapmanız önerilir.

Dairenizde gaz ve elektrik olup olmadığını kontrol edin. Elektrik yoksa zaten ekrana elektrik gelmez ya da cihaz ledli ise ledleri yanmaz. Dairenizde elektrik olmasına rağmen kombiye elektrik gelmiyorsa direk servisi çağırın. Zira bu durum anakart arızası veya ekran kart arızası demektir. Dairenizde doğalgazlı cihazlar var ise deneme yaparak dairenize gaz gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Dairenizde doğalgaz varsa sorun kombide, doğalgaz yoksa sorun gazla alakalıdır. Doğalgazla alakalı olan durumlarda (gaz vanaları açık olmasına rağmen dairede doğalgaz yoksa) bölgenizdeki doğalgaz dağıtım şirketini aramalısınız.

Kombinizin basınç değerine bakın. Bar göstergesi yuvarlaktır. 1’den başlayarak 4 bara kadar çıkar. Bar değeri 0-1 arasında ise düşük demektir. 2,5-3 arası ya da daha yukarıda ise yüksek demektir. Düşük basınçla karşılaşırsanız kombi altındaki dolum vanası ile kombiye su basın. Yüksekse en yakın kaloriferden su alarak bar değerini düşürebilirsiniz. Ancak basınç kendi kendine yükseldi ise kombide sorun vardır. Servis çağırın. Kombiye sürekli su basmak ya da sürekli su boşaltmak durumunda kalıyorsanız servisi arayarak yardım alın.

Kombi ekranında arıza kodu ya da panelinde led uyarısı varsa sadece resetleme işlemi yapın. Bu işlemi de birkaç kez arka arkaya tekrar etmeniz gerekir.

Kombi arızalarında sadece bu uygulamalar yapılmalıdır. Uygulamalar sorunu düzeltmiyorsa mutlaka servis çağırılmalıdır.