Çekmeköy Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

İstanbul Çekmeköy ilçesinde en başarılı teknik servis hizmetlerini sunmakta olan Çekmeköy Baymak Servisi alanında uzman ekibi ile 1994 tarihinden bu yana hizmettedir. Kullanıcılarını düşünerek hareket eden firmamız elinden gelen yardımları her daim sunar. Kullanıcılarına her konuda yardımcı olmaya çalışır. Beklenileni sunar ve kullanıcı beklentisine de yanıt vermeye odaklanır. Bu yüzden her konuda başarılı ve güvenilirdir.

çekmeköy baymak servisi

Çekmeköy Baymak Servisi Çalışmaları Nelerdir?

Baymak kombi ve klimalara yönelik hizmetler sunmakta olan firmamız;

  • Baymak kombi ve klima bakımı
  • Baymak kombi ve klima arıza onarımı
  • Baymak kombi tesisatının temizliği
  • Baymak klima montajı
  • Baymak klima demontajı
  • Baymak kombiler için kombi regülatörü
  • Doğalgaz kullanılan daireler için gaz dedektörü

Hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetlerinde başarılı olmaya odaklanan firmamız tüketicilerine yardımlarını beklentisiz olarak en iyi şekilde sunar. Sizler de beklentiniz olan hizmeti almak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Baymak Kombiye Nasıl Su Basılır?

Baymak kombi basıncı 1 barın altını gösterdiği zaman tesisat suyu az demektir. Cihaz susuz çalışmaz ve bu gibi durumlarda cihaza su basmak gerekir. Baymak kombilere su basma en basit uygulamalardan biridir. Servis yardımı olmadan da kullanıcılar kendi yapabilir.

Baymak kombilerde doldurma muslukları genelde mavi renkte olur. Birkaç modelinde siyah ya da kırmızı renkte olabilmektedir. Doldurma muslukları kombi altında monteli şekildedir. Genelde plastik uçludur ve sağa sola döndürülebilir musluk şeklinde olduğu için doldurma musluğu adı verilmiştir. Kombiye su basılmasını sağlar, yani tesisat basıncının yükseltilmesi görevindedir.

Baymak kombinizin altına doğru baktığınızda parçayı çok kolay bulabilirsiniz. Sola çevirdiğinizde su sesi geliyorsa doğru parçadır. Tabi parçada sorun yoksa… Su sesini duyduktan sonra bar saatini (manometreyi) kontrol edin. Yükselme olur. Basınç değeri 1 ile 2 bar arasına geldiği zaman doldurma musluğunu sağa çevirin ve kapatın. İşlemi bu şekilde tamamlamış olursunuz.

Uygulama sırasında karşınıza çıkan tüm sorunlarda uzman yardımı almanız şarttır. Doldurma musluğu kırılabilir, arızalı olabilir, işlemi yapamayabilirsiniz, işlemi yapmanıza rağmen sorun düzelmeyebilir veya işlemi çok sık uygulamak zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlar uzman müdahalesi gerektiren durumlardır. Kullanıcı olarak direk servis çağırmanızı tavsiye ederiz.