Beylikdüzü Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Beylikdüzü Baymak Servisi olarak huzurlarınızda en iyi hizmeti sunabilmek adına varız. Baymak kombi ve klimalarınızın ihtiyacı olan her tür uygulama için ekonomik, güvenilir, kaliteli ve garantili hizmetlerimizden yararlanmak adına bizi arayabilirsiniz. Her zaman sizleri düşünerek çalışan firmamız teknik açıdan en iyi hizmeti almanıza yardımcı olmaktadır. Siz değerli tüketicilerini düşünen firmamız ayrıca günün kesintisiz saati hizmet sunmaya devam etmektedir.

En Güvenilir Hizmet

Biliyoruz ki Baymak kombi ve klima sektöründe hizmet alacağınız firmanın güvenilir olması sizler için çok önemlidir. Yaşadığınız sorunun düzelmesinden ya da gerekli olan işlemlerin başarılı bir şekilde yapılmasından ziyade işlemlerden sonra iletişim kurabileceğiniz bir firmanın olması sizler için önemlidir. Bizler de bunun farkında olarak sizlere en güvenilir hizmetleri en ekonomik fiyatlar ve garantiler eşliğinde sunuyoruz.

Tüm çabamız bizleri arayan ve yardım talep eden tüketicilerimizin bu çağrısına yanıt verebilmek ve onlara yardımcı olabilmektir. Bu nedenledir ki alanında uzman teknisyenlerimiz ve Baymak cihazlar hakkında bilinçli olan çağrı merkezi kadromuzla günün 24 saati hizmetinize hazırız.

Baymak Kombide Yüksek Basınç Arızası

Kullanıcı bazen kombisine su basarken doldurma musluğunu kapatmayı unutabilir veya tam kapatamayabilir. Yüksek basınç arızalarının en temel sebeplerinden biri doldurma musluğudur. Bu arıza durumunda da kontrol etmeniz gereken parça doldurma musluğudur. Servis öncesi kontrol sağlayarak açık ise parçayı sağa çevirerek kapatmanız ve iyice sıkmanız gerekir. Parça zaten kapalı durumda ya da herhangi bir müdahale yapılmadı ise; farklı arıza durumları da olabilir.

Muhtemel Nedenler;

  • Doldurma musluğu arızalı tam kapanmıyor olabilir.
  • Doldurma musluğu kırık olabilir.
  • Genleşme tankında hava olmayabilir.
  • Genleşme tankı veya contası delik olabilir.
  • Plaka ya da ana eşanjörde problem olabilir.

Baymak kombilerde yaşanan yüksek basınç arızası durumunun muhtemel nedenleri bu şekilde sıralanabilir. Ancak yine de net teşhis yapılması gerekir. Bunun için de işin uzmanından yardım almalı yani servis çağırmalısınız.