Beykoz Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Beykoz ilçesindeki tüm Baymak kombi ve klima kullanıcıları servis gerektiren durumlarda Beykoz Baymak Servisi ile görüşebilir. Baymak kombi ve klimalarda yaşanan arıza durumlarından tutun da her tür işlemde size en yakın yerdeyiz. Amacımız siz değerli tüketicilerimize her daim beklentiniz olanı sunabilmektir. Bu yüzden de çıktığımız bu yolda kendimizden emin adımlarımız ile yolumuza devam etmekteyiz. Sizleri düşünerek de işi uzmanına bıraktığımızı bilmenizi isteriz.

Neden Beykoz Baymak Servisi?

Hizmetlerimizdeki amaçlarımızdan biri kullanıcılarımızı her koşulda memnun edebilmektir. Bu yüzden de elimizden gelen yardımları tüketici huzurunda sunuyoruz. Tüketicilerimizin mağduriyetini memnuniyete dönüştürebilecek hizmetlerle karşılarına çıkıyoruz. Tek bir seçim ile onların mağdur değil memnun olmasını sağlıyoruz. En düşük fiyatları sunarak tüketicilerimizin bütçesini de düşündüğümüzü kanıtlıyoruz. Ayrıca en kaliteli hizmeti alanında uzman ekiplerimizle gerçekleştirerek kullanıcılarımıza güven veriyoruz. Baymak kombi ve klimaların ihtiyacı olan uygulama ne ise tam da kullanıcılarımızın beklediği şekilde sunuyoruz. Bu yüzden her bir sorununuzda veya cihazlarınızın ihtiyacı olan işlemlerin tümünde bizi arayabilirsiniz.

Baymak Kombi Nasıl Resetlenir?

Resetleme işlemi en basit uygulamalardır. Ancak nasıl yapıldığı veya hangi düğme ile yapıldığı genelde merak edilir. Baymak kombiler arızaya geçtiği zaman resetleme işlemi yapılmalıdır. Cihazın ekranında bir arıza kodu varsa ya da arıza lambası yanıyorsa o zaman resetleme işlemi uygulanmalı, bu durumlar dışında yaşanan sorunlarda resetleme işlemi yapılmamalıdır. Yapılsa bile sorun düzelmeyecektir.

Baymak kombilerde resetleme işlemi cihazın modeline göre değişmektedir. Her modelde uygulama farklı olmaktadır.

  • Baymak kombinizin panelinde “R” düğmesi “R” konumu “reset” yazan konum, “OK” düğmeleri varsa eğer bu düğmelere basarak ya da düğmeyi bu konumlara getirerek resetleme işlemi yapabilirsiniz.

Çevrilerek R ya da reset konumuna getiriliyorsa eğer bu konuma getirmeli ve düğmeyi birkaç saniye sonra bir önceki konumuna almalısınız. R ya da OK yazan bir düğme varsa birkaç saniye basılı tutmanız gerekir. Basılı tuttuğunuzda cihaz resetlenecektir.

Resetleme işlemi yaptınız ancak arıza devam etmekte ise bu işlemi arka arkaya birkaç kez daha uygulayın. Ancak yine de sorun düzelmiyorsa resetleme işlemini bırakarak servis yardımı almalısınız.