Bayrampaşa Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

İstanbul Bayrampaşa ilçesinde ikamet eden tüm Baymak kombi ve klima kullanıcıları servis ihtiyaçlarında bizi arayabilir. Bayrampaşa Baymak Servisi olarak cihazlarınızın her tür arızasını onarmakta olup, bakım, tesisat bakımı, montaj ve demontaj işlemlerinde de size yardımcı olmaktayız. Sektöründe uzmanlığını kanıtlamış olan teknisyenlerimizle çıktığımız bu yolda amacımız her daim başarılı olmaktır. Bu nedenle de başarılı çalışmalarımızla sizi memnun edeceğimizin garantisini veriyoruz.

Bize Güvenebilirsiniz

Baymak kombi ve klima sektöründe kullanıcılar her daim güvenilir firmalardan garantili hizmetler almak ister. 20 yılı aşkın süredir bu sektörde olduğumuz için kullanıcılarımızın beklentisinin farkındayız. Bu nedenle de her bir çalışmamızı sizlerin memnuniyeti ile odaklandırmaktayız. Sizler de güvenilir firmalardan yardım alma çabasındaysanız veya işlemler sonrası ücret ödediğiniz firma ile sürekli irtibatta kalmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz sizlerin güvenini kazanmak ve sizi mağdur etmemek için kesintisiz olarak devam etmektedir. Konusunda uzman olan teknisyenlerimiz kadar çağrı merkezimizde bulunan ekibimize de güvenebilirsiniz. Çünkü tüm ekibimiz Baymak kombi ve klimalar konusunda eğitimlidir. Size de her konuda yardımcı olmaya hazırdır.

Baymak Kombide Ses Yapma Sorunlarının Sebepleri

Her ses yapma durumu arıza demek değildir. Kullanıcıların önce bunu bilmesi gerekir. Baymak kombi sıcak su kullanıldığında veya kalorifer konumu açıldığında ses yapabilmektedir. Bu cihazın çalışma sesidir. Yani kullanıcının o anki beklentisine yanıt verdiğini ifade etmektedir. Bu gibi durumlarda servis çağırmanıza gerek yoktur. Bu durum dışındaki ses yapma durumları arızadır ve servis çağırmanız gerekir.

Muhtemel durumlar;

  • Kombiye uzun yıllardır bakım yaptırmadığınız için sorun oluşmuş olabilir,
  • Fan motoru arızası olabilir,
  • Devir daim pompasında sorun olabilir,
  • Gaz valfi ya da üç yollu vana arızalı olabilir.
  • Kombi bacası yerinden çıkmış olabilir.
  • Kombiye kısa süre önce müdahale edildi ise kapak yerine oturtulmamış olabilir.

Bu gibi durumlar dışında farklı durumlar da söz konusu olabilmektedir. Ses yapma durumları ancak uzman ekiplerce yerinde görülerek tespit edilebilir. Bu yüzden önerimiz sunulan bilgileri göz önünde bulundurarak cihaza müdahale etmemeniz, tespit ve onarım için servis çağırmanız yönündedir.