Baymak Servisi Hakkında

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Baymak Servisi Kimdir?

Baymak Servisi tüketici huzuru, konforu ve memnuniyeti için bu sektöre yıllar öncesinde adım atmış, her alanda başarılı olmuş, kendine güvenen ve ilkelerini yerine getirmekte olan, genel merkezden bağımsız özel bir kuruluştur. Çalışmalarındaki başarılar aynı zamanda kullanıcılarına verdiği değer ve önem ile bu sektörde her zaman başarıları ile anılmıştır. Amaç tüketici sorunları ile ilgilenmek ve her zaman tüketici beklentisine yanıt verecek işlem ve uygulamaları yapıyor olmaktır. Bu açıdan da her daim huzurlarınızdaki yerini almakta ve tek bir telefonunuz ile sizlere dilediğiniz hizmeti sunmaktadır.

Baymak Servisi önemli bir kuruluştur. Hizmet bölgelerindeki genişlik nedeni ile çalışma arkadaşları da yoğundur. Sistematik gereği sırf tüketicileri mağdur olmasın ve tek bir seçim ile memnuniyeti yaşasın diye elinden gelenin en fazlasını yapar. Kullanıcılarına telefondan da arıza durumları hakkında bilgiler sunarak yardımcı olmaya çalışır ve her zaman en iyi olmak adına gerekeni yapar.

Baymak Servisi Hakkımızda

Baymak Servisi Ne Zaman Kuruldu ve Faaliyete Geçti?

1994 yılında kuruluşu yapılan Baymak Servisi faaliyetlerine kurulduğu ilk gün geçmiştir. Alanında uzman ve sertifikalı ekibi ile çalışmalarını başlatmış, 50 ye yakın çağrı merkezi ekibi ile sizden gelen sorunları dinlemekte gereken hizmeti telefonla da sunmaya devam etmektedir.

Neden Baymak Servisi?

  1. Çünkü firmanın kendine ve ekibine güvenci sonsuz!
  2. Çünkü gidilen her işte başarılı sonuçlar çıkarılıyor.
  3. Çünkü TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ ilçesi ile çalışılıyor.
  4. Çünkü mağdur müşteri bırakılmıyor.
  5. Çünkü tüketiciye beklediği hizmet sunuluyor.
  6. Çünkü tüketiciye güven veriliyor.
  7. Çünkü temiz ve titiz iş çıkarılıyor.
  8. Çünkü 7/24 kesintisiz hizmetler sunuluyor.
  9. Çünkü işlemler uzman ve sertifikalı teknisyenler aracılığı ile yapılıyor
  10. Çünkü tüketici bekletilmeden aynı gün içerisinde hizmet sunuluyor…

Baymak Servisi olarak çıktığımız bu yolda amaçlarımız ve hedeflerimiz bellidir. Yıllar öncesinde kurulmuş olmanın verdiği haklı gurur ile yine huzurlarınızda yer alıyor olmak bizleri ayrıca mutlu kılmaktadır. Baymak kombinizdeki ya da Baymak klimanızdaki her tür arıza durumunun kesin sonucunu çıkaracağımız ve sizleri mağdur etmeyeceğimiz konusunda şimdiden garanti verebilmekteyiz. Bu da zaten firmamızın ne denli güvenilir ve başarılı olduğunun kanıtıdır. Tüm çabamız sizlerin memnuniyetini sağlamak ve bunun için de hizmet sektöründe var olmaktır.

Saygı ve sevgilerimizle…