Luna Ocean 20 Fi Kombiyi Resetleme

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Not: Luna Ocean 20 Fi kombinizin arıza ışığı yanıyor ise bu durumda resetleyebilirsiniz. Fakat cihaz resetleme işlemine rağmen düzelmedi ise cihaza daha fazla müdahale etmeden servis ekiplerinden yardım almanız gerekmektedir. Baymak kombi arıza ışığı yanmıyor fakat kombiden sıcak su alamıyor ya da peteklerinizde ısınma olmuyor yahut her ikisinden de verim alamıyor iseniz bu durumda reset işlemi işe yaramayacağından servis yardımı almanız gerekmektedir.

Baymak Luna Ocean 20 Fi Kombiyi Resetleme

Baymak Luna Ocean 20 Fi kombiyi resetleme oldukça basit bir işlemdir. Baymak kombinizin panelinde RESET yazan tuşa üç saniye basılı tuttuğunuz zaman cihaz kendini otomatikman resetleyecektir. Baymak kombiyi resetleme işlemi oldukça basit bir işlemdir. Bu nedenle de kullanıcı olarak sizler işlemi yapabilirsiniz.

Baymak Luna Ocean 20 Fi Kombi Hangi Durumlarda Resetlenir?

Baymak kombi ekranında bir hata uyarısı yer alıyor ise cihazınızı resetleyebilrisiniz. Cihazı 3 kez resetlemenize rağmen cihaz düzelmiyor ise bu durumda servis ekiplerinden yardım almanız gerekmektedir. Kombiden sıcak su alamıyor ya da peteklerinizde ısınma olmuyor ise cihaza müdahale etmeden servisi aramanız gerekmektedir.