Lambert Attivo Kombiyi Resetleme

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Önemli Bilgi: Baymak Lambert Attivo kombinizin ekranında bir hata kodu beliriyor ise cihazınızı bu durumda resetleyebilirsiniz. Reset işlemi sonrası cihazda bir düzelme olmuyor ise bu durumda kombi içerisinde ki parçalara zarar gelmiş olabilir, bu durumda servis ekiplerinden yardım almanız gerekmektedir. Baymak cihazınızdan sıcak su alamıyor ya da petekleriniz ısıtma yapmıyor ise bu durumda kullanıcı olarak cihaza müdahale etmeden servisi aramanız gerekmektedir.

Baymak Lambert Attivo Kombiyi Resetleme

Baymak Lambert Attivo kombiyi resetleme işlemi oldukça basit bir işlemdir. Kullanıcılar bunu servis desteği olmadan kendileri de yapabilmektedirler. Resetleme işlemini anlatmaya başlayabiliriz. Baymak Lambert Attivo kombinizin panelinde R tuşu bulunmaktadır. R tuşuna üç saniye basılı tutunuz. Üç saniye sonra kombi kendini resetleyecektir. Böylelikle cihazınızı başarılı bir şekilde resetlemiş olacaksınız.

Baymak Lambert Attivo Kombi Hangi Durumlarda Resetlenmez?

Baymak kombi ekranında bir hata kodu yer almıyor ise bu durumda cihazınızı resetlemeyiniz. Kombi ekranında hata kodu yer alıyor ise bu durumda cihazınızı 3 kez resetleyiniz. Üç kez resetledikten sonra cihazda sorun devam eder ise bu durumda servis desteği almanız gerekmektedir. Kombi ekranında bir hata yok fakat cihazla ilgili sorun yaşıyor iseniz bu durumda kullanıcı olarak cihaza müdahale etmeden servisi aramanız gerekmektedir.