Falke Condense Kombiyi Resetleme

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Not: Baymak Falke Condense kombinizin ekranında bir hata kodu yer alıyor ise cihazınızı resetleyebilirsiniz. Fakat cihaz reset işlemine rağmen düzelmiyor ise cihaza daha fazla müdahale etmeden servis desteği almanız gerekmektedir. Cihazınızdan sıcak su alamıyor ya da peteklerde ısınma olmuyor ise ekranda da bir hata kodu yok ise bu durumda cihaza reset atmadan servis desteği almanız gerekmektedir.Çünkü resetleme işlemi işe yaramayacaktır.

Baymak Falke Condense Kombiyi Resetleme

Baymak Falke Condense kombinizin panelinde R tuşu bulunmaktadır. R tuşuna 3 saniye basılı tuttuğunuz zaman cihaz kendini resetleyecektir. Resetleme işlemi kolay bir işlem olduğundan servis desteği almadan kullanıcının kendisinin yapabileceği bir işlemdir. Resetleme işlemi bu kadar basit bit işlemdir.

Baymak Falke Condense Kombi Hangi Durumlarda Resetlenmelidir?

Baymak Falke Condense kombinizin ekranında bir hata kodu beliriyor ise bu durumda cihaza üç kez reset atınız. Üç kez reset işleminden sonra cihazda düzelme olmuyor ise bu durumda servis desteği almanız gerekmektedir. Cihazınızdan sıcak su alamıyor ya da peteklerinizden ısınma alamıyor iseniz bu durumda reset işlemi işe yaramayacaktır. Kombi içerisinde ki parçalara zarar geldiğinden dolayı servisi aramanız gerekmektedir.