Energy Digit Kombiyi Resetleme

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Önemli Not: Baymak Energy Digit kombinizin ekranında bir hata kodu belirdi ise cihazınızı resetleyiniz. Cihazda reset sonrası düzelme olmuyor ise bu durumda kullanıcı olarak cihaza daha fazla müdahale etmeden servisi aramanız gerekmektedir. Fakat cihazınızdan sıcak su alamıyor ya da peteklerinizde bir ısınma olmuyor ise bu durumda cihazınıza reset atmayınız bunun nedeni ise resetleme işleminde cihazın normale dönmemesidir. Bu durumda servis yardımı almanız gerekmektedir.

Baymak Energy Digit Kombiyi Resetleme

Baymak Energy Digit kombi resetleme uygulaması oldukça basit olan işlemlerden biri olmaktadır. Energy Digit kombi resetleme uygulamasını anlatmaya başlayalım. Energy Digit kombi panelinde R harfi bulunması gerekmektedir. Düğmeyi R harfine çevirip üç saniye bekledikten sonra cihazınız kendini resetleyecektir. Böylelikle cihazınızı resetlemiş olacaksınız. Resetleme işlemi bu kadar basit olmaktadır. Kullanıcı resetleme uygulamasını kendisi yapabilmektedir.

Baymak Energy Digit Kombi Hangi Durumlarda Resete İhtiyaç Duymaz?

Baymak kombi ekranında bir hata kodu yer alıyor ise bu durumda cihazınızı en fazla 3 kez resetleyiniz. Reset sonrası cihazda düzelme olmaz ise bu durumda servis ekiplerinden yardım almanız gerekmektedir. Energy Digit kombinizden sıcak su alamıyor ya da peteklerinizde ısınma olmuyor ise bu durumda reset işlemi işe yaramayacağından servisi aramanız gerekmektedir.