Eco 4 Kombiyi Resetleme

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Bilmenizi İsteriz: Baymak Eco 4 kombinizin ekranında bir hata kodu yer alıyor ise resetlemeniz gerekmektedir. Kombiyi resetlemenize rağmen hata kodu yanmaya devam ediyor ise bu durumda cihaza daha fazla müdahale etmeden servis ekiplerini aramanız gerekmektedir. Baymak kombi ekranında bir hata kodu bulunmuyor fakat cihazınızdan sıcak su ya da peteklerinizden ısı alamıyor iseniz bu durumda reset işlemi şe yaramayacağından servis ekiplerinden yardım almanız gerekmektedir.

Baymak Eco 4 Kombiyi Resetleme

Baymak Eco 4 kombiyi resetleme işlemi oldukça basit bir işlem olmaktadır. Kullanıcı olarak sizlerde basit bir şekilde cihazınızı resetleyebilirsiniz. Resetleme işlemini anlatmaya başlayalım. Baymak Eco 4 kombinizin panelinde R harfi bulunmaktadır. R harfine 3 saniye basılı tuttuğunuz zaman cihaz kendini resetleyecektir. Böylelikle reset işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

Baymak Eco 4 Kombi Hangi Durumlarda Resetlenmelidir?

Baymak cihazınızın ekranında bir hata kodu yer alıyor ise bu durumda cihazınızı resetleyebilirsiniz. Kombinizi 3 kez resetledikten sonra cihazda bir düzelme olmuyor ise bu durumda kombi içerisinde ki parçalara zarar gelebilmektedir. Servis yardımı almanız gerekmektedir. Cihazınızdan sıcak su alamıyor ya da peteklerde ısınma olmuyor ise bu durumda kullanıcı olarak cihaza müdahale etmeden servisi aramanız gerekmektedir.