Duo Tec Kombiyi Resetleme

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Önemli Not: Baymak Duo Tec kombiler arızaya geçmediği zaman resetlemeyiniz. Kombi ekranında bir hata kodu var ise cihazı resetleyebilirsiniz. Fakat cihazınız sıcak su vermiyor ya da peteklerinizde ısınma olmuyor ise bu durumda resetleme işlemi işe yaramayacaktır. Bu durumda servis desteği almanız gerekmektedir.

Baymak Duo Tec Kombiyi Resetleme

Baymak Duo Tec kombiyi resetleme işlemi oldukça basittir. Bu nedenle de sizler de kolayca cihazınızı resetleyebilirsiniz. Baymak kombinizin panelinde bulunan reset tuşu cihazınızı resetlemeniz içindir. Reset tuşuna üç saniye basılı tuttuğunuz zaman cihaz kendini otomatik olarak resetleyecektir. Böylelikle cihazınızı başarılı bir şekilde resetlemiş olacaksınız.

Baymak Duo Tec Hangi Durumlarda Resetlenmelidir?

Baymak Duo Tec kombinizin ekranında bir hata kodu yer alıyor ise resetleme işlemini 3 kez tekrarlayınız. Resetlemenize rağmen bir düzelme olmuyor ise servis yardımı almanız gerekmektedir. Fakat cihazınızın ekranında bir hata kodu yer almıyor yine de cihaz normal çalışmıyor ise yani sıcak su alınamıyor ya da peteklerde ısınma olmuyor ise bu durumda cihazı resetlemeyiniz. Bunun nedeni ise resetleme sonrası cihazınız yine düzelmeyecektir. Bu gibi durumlarda direk servisi aramanız gerekmektedir.