Dolcevita Kombiyi Resetleme

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Önemli Bilgi: Baymak Dolcevita kombi ekranında bir hata kodu yer alıyor ise bu durumda cihazınızı resetleye bilirsiniz. Fakat cihazınız sıcak su vermiyor ya da peteklerinizde ısınma olmuyor ise bu durumda reset işlemi bir işe yaramayacaktır. Baymak kombi ekranında bir hata kodu var ise ve resetlemenize rağmen düzelmiyor ise bu durumda servis müdahalesi gerekmektedir.

Baymak Dolcevita Kombiyi Resetleme

Baymak Dolcevita kombiyi resetlemek oldukça basit bir işlemdir. Baymak Dolcevita kombi panelinde tuşlar bulunmaktadır. Yukarıda ki belirtilen resimde K4 yazan tuş reset tuşudur. Reset tuşunun üzerinde R harfi bulunmaktadır. R harfine üç saniye basılı tuttuğunuz zaman kombi kendini resetleyecektir. Böylelikle Baymak Dolcevita kombinizi başarılı bir şekilde resetlemiş olacaksınız.

Baymak Dolcevita Kombi Hangi Durumlarda Resetlenmelidir?

Baymak Dolcevita kombiniz arızaya geçtiğinde yani kombi ekranında bir hata kodu yer alıyor ise cihazınızı resetleyebilirsiniz. Kombinizi 3 kez resetledikten sonra bir düzelme olmaz ise daha fazla kombinize reset atmayınız. Servis ekiplerinden yardım alınız. Kombi çalışmıyor, sıcak su vermiyor ya da peteklerde ısınma olmuyor gibi durumlarında reset işlemi bir işe yaramamaktadır. Bu gibi durumlarda servisi aramanız gerekmektedir.