Baymak Kombiyi Resetleme

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Kombi Resetleme İşlemi Nedir?

Baymak kombi resetleme işlemi kombiyi fabrika ayarlarına döndürmektir. Bir nevi kapatıp açma işlemidir de diyebiliriz.

Baymak Kombi Nasıl Resetlenir?

Baymak kombiyi resetleme işlemi oldukça kolay ve basit bir işlemdir. Bu işlem nasıl gerçekleştirilir konusu hakkında bilgiler sunmaya başlayalım. Baymak kombinizin panelinde R harfi ya da reset yazan bir tuş bulunması gerekmektedir. Bu tuşlardan biri var ise tuşa 3 saniye basılı tutmanız gerekmektedir. Böylelikle cihazınızı resetlemiş olacaksınız. Cihaz ile ilgili yaşadığınız bir sorun var ve resetlemenize rağmen düzelmiyor ise bu durumda kombiyi 3 defadan fazla resetlemeyiniz. Sorun düzelmiyor ise servisten yardım alınız.

Baymak Kombi Resetleme İşlemi için Servis Yardımı Almam Gerekiyor mu?

Baymak kombiyi resetleme işlemini kullanıcı olarak sizler de yapabilirsiniz. Resetleme işlemi için servis desteği almanız gerekmemektedir. Fakat cihazınız resetleme işlemine rağmen düzelmiyor ise bu durumda servis desteği almanız gerekmektedir.

Baymak Kombi Hangi Durumda Resetlenmelidir?

Baymak kombiniz arızaya geçtiği zaman yani kombi ekranında hata yazıyor ise cihazı resetlemeniz gerekmektedir. Sorun resete rağmen düzelmez ise servisi aramanız gerekmektedir. Fakat sıcak su alamama ya da petekleriniz de ısınma olmaması gibi durumlarında reset işlemi işe yaramayacaktır. Bu durumda cihaza müdahale etmeden servisi aramanız gerekmektedir.