Baymak Kombi Ömrü

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Kombi Ömrü Nedir?

Baymak kombinin toplam kullanım süresidir.

Baymak Kombi Ömrü Kaç Yıldır?

Bu konuda henüz net bilgiler verilemiyor olsa da Sanayi Bakanlığı tarafından 15 yıl olarak belirtilmektedir.

Baymak Kombi Ömrü Neye Göre Değişir?

Baymak kombi kullanımına bağlı olarak değişir. Kullanıcının ne derece ilgili ve alakalı olduğu önemlidir. Baymak kombi sadece kullanılmak için kullanılıyor ise beklediğinizden de az bir sürede kullanım ömrünü tamamlayabilir. Yani şöyle ki; Kullanılan tüm Baymak kombilerin belirli dönemler arasında yapılması gereken uygulamaları bulunur. Bu uygulamalar bakımlardır.

Baymak kombinizin bakımlarını düzenli olarak yaptırın. Bizler firma olarak bakımları her bir kullanıcımıza öneriyoruz. Bakımda sadece cihazın temizliği olmuyor, arızaları tespit ediliyor, gerekli ise arıza onarımı yapılıyor, cihaz ilk günkü verimliliğinde çalışmaya devam ediyor… Yani bakımlarla Baymak kombi kullanım süresi uzuyor… Bu şekilde Baymak kombileri daha uzun süre kullanarak tasarrufu da yaşamış oluyorsunuz. Baymak kombi ile ilgilenmek de yetmiyor, bakımlarını uzman servis ekibine yaptırmanız gerekiyor. Aksi halde cihazınızla sürekli sorunlar yaşarsınız. Bakımları net yapılmaz ya da eksik yapılır. Bu anlamda yaşadığınız sorunların çözümlenmesi de zor olur.

Sizler ise sürekli sorunlar yaşarsınız ve bu sorunların son bulması adına da büyük maliyetler ödemek durumunda kalabilirsiniz. Baymak kombi ömrü her zaman 15 yıl değildir. Bakımları uzmanı tarafından her yıl düzenli şekilde yapılır ise 15 yıldan daha uzun süre de kullanılabilir. Bakımları uzmanı tarafından yapılmaz ya da düzenli olarak yapılmaz ise cihaz 15 yıldan çok daha az bir sürede kullanım süresini tamamlar. Sürekli arıza yapar ve sizler de arızalar ile baş etmek yerine yeni bir cihaz alma kararına geçersiniz. Bu yüzden bakımı önemli bir uygulama olarak düşünün ve yaptırmayı ihmal etmeyin.