Baymak Kombi Isı Ayarı

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Baymak kombilerinizin ısıtması ya da sıcak su vermesi için ayarları bulunmaktadır. Cihazınızın modeline bağlı olarak derece seviyesi değişmektedir. Derece üzerinden ayarlama yaparak ısınma ya da sıcak su almanıza yardımcı olmaktadır.

Baymak Kombi Isı Ayarını Etkileyen Etmenler Nelerdir?

  1.  Sıcaklık ayarının kişiden kişiye değişmesi ve bundan kaynaklı kullanıcıların farklı dereceler ile ısınması,
  2. Cihazın modeline göre sıcaklık ayarının ve derecenin değişmesi,
  3. Baymak kombilerin kendi içinde hermetik, yoğuşmalı ve bacalı kombiler olarak ayrılması,
  4. Dairenizin ara katta olmaması, ara katta bulunan daireler her zaman daha sıcak olmakta ve tasarruf sağlanmasına neden olmaktadır,
  5. Binaya izolasyon yapılmaması, ısı yalıtımı ile %50 oranında tasarruf sağlanmakta ve kullanıcı daha iyi ısınmaktadır. Yukarıda da açıkladığımız gibi binanın, kombinin ve kullanıcının özellikleri nedeni ile sıcaklık ayarının farklılaşmasını açıkladık.

Baymak Kombinin Belirli Bir Sıcaklık Ayarı Var mıdır?

Yukarıda ki başlıklar altında da açıkladığımız gibi kombilerin belirli bir sıcaklık ayarı bulunmamaktadır. Kullanıcı sıcaklık ayarını belirlemektedir. Kullanıcı hangi sıcaklık seviyesinde rahat ise sıcaklık ayarı o dur. Belirli bir ayar sunmak adına cihazın modelini bilmek gerekir. Modele bağlı minimum ayar kadar maksimum ayar da olabilmektedir. Bu ayarı beklentinize bağlı ve cihazınızın modeline bağlı olarak yaparsanız beklediğiniz sonucu almış olursunuz. Bu anlamda sorun ya da sıkıntı da yaşamamış olursunuz.