Baymak Klima Seçimi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası
 1. Baymak klima almadan önce hangi odanız için klima istediğinizi düşünün. Aklınızda belirli bir oda belirleyin.
 2. Baymak klimanın monte edileceği odanızın metrekaresini bilin. Aksi durumda kapasite açısından düşük ya da yüksek gelebilir.
 3. Baymak klima modellerini kontrol edin. Modeller arasında seçim yapın. Bu konuda önerileri dikkate alın.
 4. Baymak klima kullanmakta olan yakınlarınızdan bilgiler alın. Önerileni tercihleriniz arasına alın.
 5. Baymak klima konusunda kapasite kadar ücret de önemlidir. Çok pahalı ya da çok ucuz modellere yönelmeyin.
 6. Güvenilir satış bayilerinden alım yapın. Bilmediğiniz yerlerden Baymak klima almayın.
 7. Seçim yaptıktan sonra montaj ve kurulum için mutlaka uzman yardımı alın.

Baymak klimaların kendi içlerinde kapasiteleri ve çeşitleri yer almaktadır. Bu konuda seçim yaparken beklentinizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Kullanıcı olarak beklentinizi düşünmeden direk tercih yapmanız halinde sürekli sorunlar yaşarsınız. Bu sorunlar iyi sonuç alamamak kadar tasarrufu da yaşamamanıza neden olabilir. Bu açıdan da önerimiz her zaman Baymak klima alırken araştırma yapmanız ve araştırmalarınız neticesinde uygun olan klimayı ücretine bakmadan tercih etmenizdir.

Baymak Klima Seçimi Sonrasında Nelere Dikkat Edilmeli?

 1. Baymak klima aldıktan sonra montajı ve kurulumu için işi uzmanına bırakın. Baymak klima sıfır da olsa yeni kurulum ve montajlarda yapılan hatalar sonucunda hem iyi sonuç alamazsınız hem de tasarrufu yaşamayarak sorunlar yaşarsınız. Bu açıdan da önerimiz montaj ve ilk kurulum konusundaki yardımları uzmanından almanızdır. Zaten uzman yardımı almazsanız cihaz garanti açılışı da yapılamaz. Bu da sizlerin yine arıza durumlarında sorun yaşamasına etmen olur.
 2. Bakımlarını vakti geldiğinde (yılda iki kez) mutlaka yaptırın. İyi sonuç almak kadar, sağlık sorunları yaşamamak ve özellikle de tasarrufu yaşayarak uzun süre cihaz kullanımı açısından bakımlar önemlidir. Bakımları da işin uzmanına yaptırmalısınız.
 3. Filtre temizliğini kullanıcı olarak 2 haftada bir kez mutlaka yapın. Hava filtresi dediğimiz filtre temizlenmediği zaman ortama temiz hava üflenmez ve sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Filtre temizliğini düzenli olarak yaptığınızda sorun yaşamayacaksınız.
 4. Meydana gelen en ufak arızasını önemseyin ve bu konuda mutlaka uzman yardımı alın. Baymak klima kullanımı sırasında aniden oluşan arıza durumları konusunda yardımları uzmanından alın. Bu şekilde sorun kısa sürede çözümlenmiş olur ve sizler de sorun yaşamamış olursunuz.