Baxi Eco 240 Fi Kombiyi Resetleme

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Baymak Baxi Eco 240 Fi Kombiyi Resetleme işlemi nasıl yapılmaktadır, kombi hangi durumlar da resetlenmelidir? Gibi sorularınızı sizlere açıkladık. Makalemizi incelemeye başlayabiliriz.

Önemli Not: Baymak Baxi Eco 240 Fi kombiniz hata vermiyor ise bu durumda cihazınızı boşuna resetlemenize gerek yoktur. Fakat kombi arızaya geçmiş ve arıza ışığı yanıyor ise bu durumda cihazınızı resetleyebilirsiniz. Reset sonrası cihaz normale dönmüyor ise bu durumda kullanıcı olarak daha fazla cihaza müdahale etmeden servis ekiplerini aramanız gerekmektedir.

Baymak Baxi Eco 240 Fi Kombiyi Resetleme

Baymak Baxi Eco 240 Fi kombinizi resetleme işlem oldukça basit bir işlemdir. Baymak kombi üzerinde bulunan R harfindeki düğmeyi çevirmeniz ve 3 saniye beklemeniz gerekmektedir. Üç saniye sonrasında cihaz kendini resetleyecektir. Böylelikle kombinize resetleme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

Baymak Baxi Eco 240 Fi Kombi Hangi Durumlarda Resetlenmesi Gerekir?

Baymak Baxi Eco 240 Fi kombiniz arızaya geçti ise bu durumda resetleme işlemi yapabilirsiniz. Reset işlemini 3 kez tekrarladıktan sonra cihaz normale dönmedi ise bu durumda daha fazla cihaza resetleme işlemini yapmayınız. Kombiniz sıcak su vermiyor ya da petekleriniz de ısınma olmuyor ise bu gibi durumlarda resetleme işlemi işe yaramayacaktır. Bu durumda direk servis ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.