Bakırköy Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Bakırköy Baymak Servisi olarak uzun yıllardır huzurunuzdayız. Uzman teknisyenlerimiz Baymak kombi ve klima konusunda eğitim almış ve uzmanlığını da gittiği adreslerdeki başarılı sonuçları ile kanıtlamıştır. Bu yüzden bugüne kadar her bir tüketicimiz hizmet konusunda şüphe duymadan bizi tercih etmiş ve hala da bizi tercih etmeye devam etmektedir.

Bakırköy Baymak Servisi

  1. Sektöründe en iyi hizmetleri en kaliteli şekilde sunar.
  2. Baymak kombi ve klimaların senelik bakımlarını yapar.
  3. Baymak kombi ve klimaların arızasını yerinde çözümler.
  4. Baymak klimaları monte eder, söker.
  5. Baymak kalorifer tesisatını temizler.
  6. Kullanıcısını hizmetleri ile memnun bırakır.
  7. Tüketicilerini bekletmeden talep ettikleri zaman diliminde hizmetlerini gerçekleştirir.
  8. Kullanıcılarını mağdur etmez.
  9. Hizmetlerini çağrı merkezi ekibinin sunduğu bilgiler ile de destekler.
  10. Kullanıcılarına güven verir, garantili hizmetler sunar.

Firmamızdan alacağınız her bir hizmet garantimiz altındadır. Bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. Çünkü her zaman memnuniyetiniz için huzurlarınızda olacağız, size yakın bir yerde bulunarak tüm sorunlarınızla yakından ilgileneceğiz.

Kaloriferlerin Kirlendiği Nasıl Anlaşılır?

Kış dönemlerinde kaloriferler sayesinde ısınırız. Ancak bazen beklentimiz olan ısıyı elde edemeyiz. Yüksek sıcaklıkta ayarlı olan kombi petekleri çok az ısıtır. Bu durumda hem yüksek derecede çalıştırmamıza rağmen beklediğimiz verimi alamayız hem de yok yere yakıt tüketimi yapmış oluruz.

Kaloriferlerin kirlendiğini ve yıkanması gerektiğini anlamanız için çok basit bir uygulama sunacağız. Tesisattan su aldığınızda bu su kahverengi ya da çamur şeklindeyse tesisatınız kirli ve yıkanması gerekiyor demektir. Bu gibi durumlarla karşılaştığınız zaman aldığınız verimi artırmak ve tasarruf etmek için mutlaka peteklerinizi temizletmeniz gerekir.

Kalorifer temizliği basit ancak uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu işlemin ücretini düşünmeksizin mutlaka uzmanına 3 yılda bir kez yaptırmalısınız.