Avcılar Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

İstanbul Avrupa Yakası’nın ilçelerinden biri olan Avcılar’da Avcılar Baymak Servisi olarak teknik servis hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz 20 yıldan daha uzun süredir kullanıcı memnuniyeti odaklı gerçekleştirilmektedir. Amacımız bizi tercih eden tüketicilerimizin bu tercihlerinde pişmanlığı yaşamamasıdır. Bu yüzden de uzman ekibimiz ile günün kesintisiz saati tüketicilerimizin beklentisi olan hizmetleri sunuyoruz.

Avcılar Baymak Servisi Kimdir?

Firmamız uzun yıllardır sektöründe Baymak kombi ve klima servis hizmetlerini genel merkezden bağımsız özel servis olarak sunan bir firmadır. Geliştirdiği teknikleri her zaman için uygular ve kullanıcılarına sadece yaşadıkları sorunlarda değil cihazlarının ihtiyacı olan her durumda ve işlemde yardımcı olur. Kullanıcı sorularını yanıtlar, sorunlarını çözümler, gerekli olan uygulamaları yerinde kullanıcının istediği şekilde sunar. Bu yüzden de Avcılar ilçesinde hemen her bir Baymak kullanıcısı tarafından bilinir.

Standartların üzerinde olan kalitesine düşük fiyatlarını da ekleyerek kullanıcılarına yardımcı olur. Kullanıcı bütçesini düşünerek en ekonomik fiyatları garanti dahilinde sunar. Kullanıcıyı bekletmez ve genel anlamda uygun oldukları zamanlarda teknik servis hizmetlerini sunar. İşini uzmanına bırakarak işlemlerini garantiye alır. Kullanıcı ise aldığı her hizmetten mutlaka memnun bırakılır.

Baymak Kombide Atık Gaz Problemi Nedir?

Baymak kombilerde atık gaz sorunu hava akış sorunu olarak da bilinir. Cihazların çeşidine göre hava akışı değişir ve bu konumda çalışan parçalar da farklı olur.

  1. Baymak hermetik kombilerde yaşanan atık gaz sorunlarında; prosestat, fan, anakart gibi parçalarda sorun görülür. Daha öncesinden baca ile alakalı bir uzatma işlemi veya cihazda yer değişikliği yapıldı ise bacadan kaynaklı bir sorun da söz konusu olabilir.
  2. Baymak yoğuşmalı kombilerde yaşanan atık gaz sorunlarında; fan ya da anakart arızası görülür. Yine baca ile alakalı herhangi bir işlem yapıldı ise (baca uzatıldı ya da cihazın yeri değiştiyse) bu sorun yaşanabilir.
  3. Baymak bacalı kombilerde yaşanan atık gaz sorunlarında; baca tıkanıklığı, baca çekişinin yetersiz olması, anakart ya da baca sensörünün arızalı olması gibi durumlar söz konusu olabilir. Ayrıca baca yerinden çıktığında da yine bu sorun yaşanabilir

Bu gibi sorunlarda cihaza sadece reset atmalısınız. En fazla 3 resetleme işleminden sonra sorunda bir düzelme durumu olmazsa eğer servis çağırmanız gerekir.