Ataşehir Baymak Servisi

Kombi Servisi ve Daha Fazlası

Ataşehir Baymak Servisi adı altındaki çalışmalarımız tüketicilerimizin memnuniyeti için günün kesintisiz saati devam etmektedir. Tüketicilerimizin hizmet sektöründeki beklentilerini biliyoruz. Bunun bilincinde olarak çalışmalarımızı her geçen gün tüketicilerimizin beğenisini kazanacak kalitede sürdürüyoruz. Bizim için her bir tüketicimiz ayrı ayrı değerlidir. Bu yüzden yaşanan sorun ya da cihazınızın gereksinimi olan işlem ne olursa olsun bizi arayabilirsiniz.

Çalışmalarımız

Ataşehir ilçesinin her mahallesine bakan firmamızı;

  • Baymak kombi ve klimalarınızın oluşturduğu arızanın onarılması
  • Baymak kombi ve klimalarınızın senelik bakım işlemi
  • Baymak kombi tesisatınızın temizlenmesi
  • Baymak klimalarınızın bir yerden sökülmesi (demontaj) işlemi
  • Baymak klimalarınızın bir yere takılması (montaj) işlemi
  • Baymak kombileriniz için veya doğalgazlı cihazlarınız için gaz alarm cihazı montajı
  • Baymak kombileriniz için kombi regülatörü cihazı montajı

Gibi hizmetleri dilediğiniz zaman alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Hizmetlerimiz en düşük fiyatlar çerçevesinde uygulanmakta olup kullanıcılarımız asla bekletilmez ve mağdur edilmez. Yaşanan arıza durumu ne ise yerinde onarılır, gereken uygulama ne ise vaktinde yerinde yapılır. Kullanıcı aldığı hizmetten her daim memnun bırakılır.

Kombi ve Klima Montajları Basit mi ve Kullanıcı Yapabilir mi?

Kombi ve klima montajları apayrı uygulamalardır. Kombiler doğalgaz, elektrik ve su ile çalışırken klimalar sadece elektrik ile çalışır. Kombi montajları ve klima montajları sanıldığı kadar basit değildir.

Klima montajı için kablo bağlantıları, monte edilecek yerin uygunluğu, klimaya gaz basma uygulamaları, dış ünitenin monte edilmesi gibi önemli konular vardır. Bu uygulamalar sadece işinde uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Bu yüzden kullanıcı olarak ufak bir bilginiz dahi olsa uygulamayı yapmamalısınız. Bunun için de mutlaka uzman yardımı almalısınız.

Kombi montajı için uygun döşenmiş bir tesisat, giriş çıkış yerlerinin bağlantısı, bacalı kombi ise baca çekiş uygunluğu, bacanın mesafesi, monte edilecek yerin uygunluğu, cihaz hermetik ya da yoğuşmalı ise baca eğimi kuralı, bacanın ebatı ve montaj yeri mesafesi gibi konular önemlidir. Bu uygulamalar da ancak uzman servis ekiplerince yapılabilir. Bu yüzden işi uzmanına bırakmanızı öneririz.